




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний наднизький ДН100А15 (млинець) зусилля 100 тс, хід штока 15 мм.
Мінімальна висота підйому - 41 мм
Максимальна висота підйому – 56 мм
Наднизька висота домкрата моделі ДН100А15 дозволяє використовувати їх в обмеженому просторі, де немає можливості використовувати інші домкрати. Зазвичай вони використовуються у важкому машинобудуванні чи промислових підприємствах, де потрібна велика підйомна сила, але вертикальний простір обмежений. Їх особливість це наднизька висота у складеному положенні.

Переваги гідравлічного домкрата ДН100А15 (млинець):
- хромований поршень
- міцна легована сталь
- малі габаритні розміри
- поршень має плоску поверхню з канавками
- робота в будь-якій горизонтальній площині
- гравітаційне повернення штока
Технічні характеристики:
- Модель: Домкрат гідравлічний наднизький ДН100А15
- Зусилля, тс: 100
- Хід штока, мм: 15
- Робочий об'єм масла, см3: 231
- Висота мінімальна, мм: 41
- Висота максимальна, мм: 56
- Зовнішній діаметр, мм: 210
- Внутрішній діаметр, мм: 140
- Діаметр штока, мм: 140
- Відстань знизу, мм: 19
- Маса, кг: 11,2
- Гарантія: 12 місяців
- У комплекті: паспорт, гарантійний талон
Оплата:
- безготівковий розрахунок з ПДВ або без
- оплата банківською картою
- оплата ПРОМоплатой
- відправка наложеним платежем «Новою Поштою» (обов'язкова передоплата 10%).
Прямі поставки гідравлічного інструменту за цінами виробника. Cubometr.com
Номенклатура

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідропривід |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 100 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 56 мм |
| Висота підхоплення | 41 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 11.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 140 мм |
| Довжина майданчика | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип | Гідравлічний |
| Ширина | 210 мм |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
- Ціна: 14 530 ₴

