




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний низький ДН50П16 (зусилля 50тс, хід штока 16мм)
Низька висота домкратів дозволяє використовувати їх в обмеженому просторі, де немає можливості використовувати інші
домкрати.

Переваги гідравлічного домкрата ДН50П16 (таблетка):
- хромований поршень
- високоміцна легована сталь
- малі габаритні розміри
- поршень має плоску поверхню з канавками
- робота в будь-якій горизонтальній площині
- пружинне повернення штока
Технічні характеристики:
- модель: домкрат ДН50П16
- зусилля, тс: 50
- хід штока. мм: 16
- максимальний робочий тиск, Бар: 700
- робочий об'єм масла, см3: 101
- мінімальна висота, мм: 72
- максимальна висота, мм: 88
- зовнішній діаметр, мм: 148х120
- внутрішній діаметр, мм: 95
- діаметр штока, мм: 70
- маса, кг: 7.8
- гарантія: 12 місяців
- в комплекті: паспорт, гарантійний талон
Оплата:
- безготівковий розрахунок з ПДВ або без
- оплата банківською картою
- оплата ПРОМоплатой
- відправка наложеним платежем «Новою Поштою» (обов'язкова передоплата 10%).
Прямі поставки гідравлічного інструменту за цінами виробника. Cubometr.com
Номенклатура

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідропривід |
| Країна виробник | Україна |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 80 мм |
| Ширина майданчика | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 77 мм |
| Висота підйому | 16 мм |
| Вантажопідйомність | 50 тн |
| Довжина | 130 мм |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
| Тип | Гідравлічний |
| Ширина | 148 мм |
- Ціна: 6 650 ₴


