




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний низький ДН20П12 (зусилля 20тс, хід штока 12мм)
Низька висота домкратів дозволяє використовувати їх в обмеженому просторі, де немає можливості використовувати інші
домкрати.

Переваги гідравлічного домкрата ДН20П12 (таблетка):
- хромований поршень
- високоміцна легована сталь
- малі габаритні розміри
- поршень має плоску поверхню з канавками
- робота в будь-якій горизонтальній площині
- пружинне повернення штока
Технічні характеристики:
- модель: ДН20П12
- зусилля, мс: 20
- хід штока. мм: 12
- максимальний робочий тиск, Бар: 700
- робочий об'єм масла, см3: 34
- мінімальна висота, мм: 56
- максимальна висота, мм: 68
- зовнішній діаметр, мм: 99х76
- внутрішній діаметр, мм: 60
- діаметр штока, мм: 50
- маса, кг: 2.7
- гарантія: 1 рік.
- комплектація: домкрат, ЗІП, гарантійний талон, паспорт.
Переваги гідравлічного домкрата ДН20П12:
- хромований поршень
- високоміцна легована сталь
- малі габаритні розміри
- домкрат має плоску поверхню з канавкою
- робота домкрата в будь-якій горизонтальній площині
- високоінтенсивний пружинне повернення штока
Оплата:
- безготівковий розрахунок з ПДВ або без
- оплата банківською картою
- оплата ПРОМоплатой
- відправка наложеним платежем «Новою Поштою» (обов'язкова передоплата 10%).
Прямі поставки гідравлічного інструменту за цінами виробника. Cubometr.com
Номенклатура

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідропривід |
| Країна виробник | Україна |
| Висота підхоплення | 62 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 52 мм |
| Ширина майданчика | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 62 мм |
| Висота підйому | 12 мм |
| Вантажопідйомність | 20 тн |
| Довжина | 84 мм |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
| Обсяг заправляемой робочої рідини | 44 см3 |
| Тип | Гідравлічний |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 4 990 ₴


