




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний низький ДН200П21 (зусилля 200тс, хід штока 21мм)
Низька висота домкратів дозволяє використовувати їх в обмеженому просторі, де немає можливості використовувати інші
домкрати.

Переваги гідравлічного домкрата ДН200П21 (таблетка):
- хромований поршень
- високоміцна легована сталь
- малі габаритні розміри
- поршень має плоску поверхню з канавками
- робота в будь-якій горизонтальній площині
- пружинне повернення штока
Технічні характеристики:
- модель: домкрат ДН200П21
- зусилля, тс: 200
- хід штока. мм: 21
- максимальний робочий тиск, Бар: 700
- робочий об'єм масла, см3: 635
- мінімальна висота, мм: 101
- максимальна висота, мм: 122
- зовнішній діаметр, мм: 248
- внутрішній діаметр, мм: 195
- діаметр штока, мм: 158
- маса, кг: 35.9
- гарантія: 12 місяців
- в комплекті: паспорт, гарантійний талон
Оплата:
- безготівковий розрахунок з ПДВ або без
- оплата банківською картою
- оплата ПРОМоплатой
- відправка наложеним платежем «Новою Поштою» (обов'язкова передоплата 10%).
Прямі поставки гідравлічного інструменту за цінами виробника. Cubometr.com
Номенклатура

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідропривід |
| Країна виробник | Україна |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 158 мм |
| Ширина майданчика | 158 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101 мм |
| Висота підйому | 21 мм |
| Вантажопідйомність | 200 тн |
| Довжина | 248 мм |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
| Тип | Гідравлічний |
| Ширина | 248 мм |
- Ціна: 21 470 ₴


