




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний низький ДН30П14 (зусилля 30тс, хід штока 14мм)
Низька висота домкратів дозволяє використовувати їх в обмеженому просторі, де немає можливості використовувати інші
домкрати.

Переваги гідравлічного домкрата ДН30П14 (таблетка):
- хромований поршень
- високоміцна легована сталь
- малі габаритні розміри
- поршень має плоску поверхню з канавками
- робота в будь-якій горизонтальній площині
- пружинне повернення штока
Технічні характеристики:
- модель: домкрат ДН30П14
- зусилля, тс: 30
- хід штока. мм: 14
- максимальний робочий тиск, Бар: 700
- робочий об'єм масла, см3: 55
- мінімальна висота, мм: 62
- максимальна висота, мм: 76
- зовнішній діаметр, мм: 123х98
- внутрішній діаметр, мм: 75
- діаметр штока, мм: 64
- маса, кг: 4.6
- гарантія: 1 рік.
- комплектація: домкрат, ЗІП, гарантійний талон, паспорт.
Оплата:
- безготівковий розрахунок з ПДВ або без
- оплата банківською картою
- оплата ПРОМоплатой
- відправка наложеним платежем «Новою Поштою» (обов'язкова передоплата 10%).
Прямі поставки гідравлічного інструменту за цінами виробника. Cubometr.com
Номенклатура

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідропривід |
| Країна виробник | Україна |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічний |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 64 мм |
| Ширина майданчика | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 62 мм |
| Висота підйому | 14 мм |
| Вантажопідйомність | 30 кг |
| Довжина | 98 мм |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
| Ширина | 123 мм |
- Ціна: 5 950 ₴


