




Потужність та застосування
Компрессор з потужністю електродвигуна 2200 Вт — чудовий вибір для виконання малярних робіт, роботи в майстерні з пневматичним інструментом та навіть з плазморізом.
Продуктивність та ресурс
Продуктивність компресора 420 л/хв дозволяє з легкістю використовувати різні види пневматичних інструментів. А завдяки хромованому покриттю стінок циліндра моторесурс компрессора сягає 1000 мотогодин.
Зручний та витривалий
50-літровий ресивер в поєднанні з високою продуктивністю є оптимальним для виконання професійних робіт. Стінки ресивера мають захисне покриття, що зберігає його від корозії протягом 8 років.
Тонке налаштування
Завдяки редуктору вихідного тиску та чотирьом шкалам вимірювання (Бар, Psi, kPa, кг/см² ) можна контролювати роботу компресора та легко встановити необхідний тиск на виході.
Робота двома інструментами одночасно
Компресор має два виходи стиснутого повітря через швидкоз'ємний та звичайний штуцери. Це дає можливість працювати двома інструментами одночасно.
Безперервна робота
Завдяки посиленню ребер жорсткості корпусу конструкція краще відводить тепло. А функція автоматичного вмикання не дає тиску в компресорі опуститися нижче позначки 5 Бар. Це дозволяє працювати в безперервному режимі.
Надійність
Компресор стабільно працює завдяки встановленій системі захисту від перенавантаження, перегріву, перекачування та перепадів напруги у мережі, а додатковий конденсатор дає змогу запускати компресор при напрузі в мережі 210 В.
Паперовий фільтр
Компресор Dnipro-M АС-50 V оснащений гофрованим паперовим фільтром,що збільшує ресурс роботи інструмента.
Легкий старт
Компресор запускається навіть за температури 5°C завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 36 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність картера, л | 0,5 |
| Габарити | 73х36х68 см |
| Діаметр різьбового з'єднання для фільтра | 1/2" |
| Діаметр циліндра | 47 мм |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перекачування | є |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Кількість поршнів | 2 поршня |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.5 мм2 | 7,5 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 2.5 мм2 | 12,5 м |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм циліндра | 2*61(122) см3 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Продуктивність на виході | 292 л/хв |
| Продуктивність на вході | 420 л/хв |
| Рівень звукового тиску, дБ | 93 |
| Рівень звукової потужності, дБ | 99 |
| Сумісність з фільтром | AFC-70VG |
| Тип компресора | масляний |
| Тип мастила | DAA 68 |
| Тип приводу | Прямий |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 15 897 ₴



