




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Повітряний компресор Dnipro-M АС-20 призначений для підкачування коліс, продувки робочого місця і деталей, а також фарбування невеликих площ. Він ефективно справляється з роботою в гаражі.
Продуктивність
- показник продуктивності компресора 140 л/хв;
- об'єм ресивера — 20 літрів;
- максимальний тиск накачування ресивера — 8 бар.
Комфортна робота
- регулятор вихідного тиску;
- чотири шкали вимірювання (бар, Psi, kPa, кг/см²);
- збільшені умовні позначення на манометрах.
Надійність
- система захисту від перегріву і перевантаження;
- з'єднання виготовлені з латуні;
- корпус двигуна захищений додатковим бандажем;
- захисне покриття стінок ресивера (захист від корозії).
Робочі можливості
- функція автоматичного ввімкнення не дає тиску в компресорі опуститися нижче значення 5 бар. Це дозволяє працювати в безперервному режимі;
- наявність швидкоз'ємного і звичайного штуцера значно прискорює роботу, забезпечуючи додатковий комфорт в роботі;
- завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном забезпечується легкий старт компресора навіть за температури 5 °C.
Ергономіка
Повітряний компресор Dnipro-M АС-20 — найкомпактніша модель асортименту компресорів. Його невеликі розміри і зручна рукоятка полегшують зберігання і транспортування інструмента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 18.5 кг |
| Об'єм ресивера | 20 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність картера, л | 0,25 |
| Габарити | 59х25х60 см |
| Діаметр різьбового з'єднання для фільтра | 3/8" |
| Діаметр циліндра | 42 мм |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перекачування | є |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Кількість поршнів | 1 поршень |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.0 мм2 | 10 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.5 мм2 | 25 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 2.5 мм2 | 25 м |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм циліндра | 50,6 см3 |
| Потужність | 1100 Вт |
| Продуктивність на виході | 101 л/хв |
| Продуктивність на вході | 140 л/хв |
| Рівень звукового тиску, дБ | 80 |
| Рівень звукової потужності, дБ | 97 |
| Сумісність з фільтром | AFC-70V |
| Тип компресора | масляний |
| Тип мастила | DAA 68 |
| Тип приводу | Прямий |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 7 890 ₴






