




Новий рівень комфорту під час роботи
Компресор Dnipro-M AC-24NL має безмасляну технологію двигуна, що забезпечує низький рівень шуму, високу продуктивність т, найголовніше, відсутність мастила в картері двигуна. Це дозволяє отримувати чисте повітря без масляних частинок на виході.
Особливості
Модель має високу продуктивність — 220 л/хв на вході та регулятор вихідного тиску, який дає змогу налаштувати тиск так, як вам потрібно.
Сфера застосування
Інструмент впорається з різними завданнями:
• локальне фарбування окремих кузовних деталей,
• підкачування коліс,
• продування деталей та робочого місця,
• короткотривала робота з пневмоінструментом.
Завдяки чистому повітрю без частинок мастила компресор можна використовувати в інших галузях:
• Швейне виробництво: мастило точно не потрапить на тканину та не зіпсує її.
• Харчова промисловість: особливо актуально під час виготовлення кондитерських виробів (нанесення харчових барвників тощо).
• Медицина: подача чистого повітря в стоматологічне обладнання.
• Меблеве виробництво та інші.
Нова система фільтрації
У лінійці безмасляних компресорів Dnipro-M реалізовано нову систему фільтрації, яка має низку переваг:
• Зменшена гучність роботи: фільтр-бокс має лабіринтну систему, яка зменшує гучність впускної системи.
• Зручне транспортування: фільтр розташований між двома циліндрами, що повністю усуває ризик зламати кріплення під час транспортування.
• Всього один фільтр на два циліндри: це дає змогу заощаджувати кошти на обслуговуванні.
Висока продуктивність
Компресор має високу продуктивність і здатний накачати ресивер об’ємом 24 літри з нуля до 8 бар усього за 1 хв.
Комфортне використання
Модель AC-24NL суттєво відрізняється від інших завдяки доопрацюванням, які роблять її зручною у використанні:
• Запуск компрессора відбувається “важелем”, який значно зручніший за звичну кнопку.
• Щоб злити конденсат за декілька секунд, достатньо просто повернути зливний кран.
• Автомат перевантаження розташований збоку, тому в разі необхідності ви можете легко перезапустити компресор і продовжити роботу.
• У моделі встановлено додатковий манометр, який показує тиск всередині ресивера. За його показниками ви можете зрозуміти, чи готовий компресор до роботи.
• Його зручно транспортувати, адже він має прогумовані колеса та складну рукоятку з м’якою накладкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 19.2 кг |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 580x250x525 мм |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перекачування | є |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Кількість поршнів | 2 поршня |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.0 мм2 | 10 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.5 мм2 | 25 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 2.5 мм2 | 25 м |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 1,2 кВт |
| Продуктивність на виході | 150 л/хв |
| Продуктивність на вході | 220 л/хв |
| Рівень звукового тиску, дБ | 68 дБ |
| Рівень звукової потужності, дБ | 76,22 дБ |
| Тип компресора | безмасляний |
| Тип приводу | Прямий |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 8 970 ₴






