




Призначення
Повітряний компресор Dnipro-M AC-48 використовується для підкачування коліс, фарбування невеликих площ і продувки робочого місця і деталей.
Особливості
- потужність складає 1200 Вт;
- продуктивність — 180 л/хв.;
- максимальний тиск — 8 бар;
- об'єм ресивера — 48 літрів;
- швидкоз'ємні штуцери.
Надійність
- стінки ресивера мають захисне покриття, яке захищає його від корозії протягом 8 років;
- система захисту від перегріву і перевантаження;
- з'єднання виготовлені з латуні замість силуміну;
- корпус двигуна захищений додатковим бандажем.
Комфортна робота
Роботу компресора легко контролювати за рахунок наявності регулятора вихідного тиску, збільшення умовних позначень на манометрах і одразу чотирьох шкал вимірювання (бар, Psi, kPa, кг/см²).
Робочі можливості
- функція автоматичного ввімкнення не дає тиску в компресорі опуститися нижче значення 5 бар. Це дозволяє працювати в безперервному режимі;
- легкий запуск компресора навіть за температури 5 °C за рахунок манометричного вимикача з редукційним клапаном.
Ергономіка
Повітряний компресор Dnipro-M AC-48 має компактні габарити, а його невеликі розміри і зручна рукоятка полегшують зберігання і транспортування інструмента.
Подовжений кожух
Подовжений кожух електродвигуна і компресорного блоку забезпечує захист оператора від можливих травм. Адже компресорний блок при інтенсивній роботі нагрівається до температури, яка може призвести до опіку при контакті з ним. Також кожух сприяє ліпшому охолодженню деталі компресорного блоку, фокусуючи потік повітря від крильчатки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 26.5 кг |
| Об'єм ресивера | 48 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність картера, л | 0,25 |
| Габарити | 68х31х70 см |
| Діаметр різьбового з'єднання для фільтра | 3/8" |
| Діаметр циліндра | 47 мм |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перекачування | є |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Кількість поршнів | 1 поршень |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.0 мм2 | 10 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.5 мм2 | 25 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 2.5 мм2 | 25 м |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм циліндра | 65,7 см3 |
| Потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність на виході | 125 л/хв |
| Продуктивність на вході | 180 л/хв |
| Рівень звукового тиску, дБ | 91 |
| Рівень звукової потужності, дБ | 99 |
| Сумісність з фільтром | AFC-70V |
| Тип компресора | масляний |
| Тип мастила | DAA 68 |
| Тип приводу | Прямий |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 10 170 ₴






