




Найпотужніша модель в лінійці безмасляних компресорів
Компресор Dnipro-M AC-50NL має безмасляну технологію двигуна, що забезпечує низький рівень шуму, високу продуктивність та, найголовніше, відсутність мастила в картері двигуна. Це дозволяє отримувати чисте повітря без масляних частинок на виході.
Особливості
• Продуктивність компресора — 350 л/хв, об’єм ресивера — 50 л. Ці показники забезпечують безперебійну та серійну роботу більшості пневматичних інструментів.
• Для точного налаштування тиску відповідно до потреби на компресорі встановлено регулятор вихідного тиску.
Сфера застосування
Інструмент впорається з різними завданнями:
• фарбування кузовних деталей,
• підкачування коліс,
• продування деталей та робочого місця,
• робота з високопродуктивним пневмоінструментом.
Завдяки чистому повітрю без частинок мастила компресор можна використовувати в інших галузях:
• Швейне виробництво: мастило точно не потрапить на тканину та не зіпсує її.
• Харчова промисловість: особливо актуально під час виготовлення кондитерських виробів (нанесення харчових барвників тощо).
• Медицина: подача чистого повітря в стоматологічне обладнання.
• Меблеве виробництво та інші.
Нова система фільтрації
У лінійці безмасляних компресорів Dnipro-M реалізовано нову систему фільтрації, яка має низку переваг:
• Зменшена гучність роботи: фільтр-бокс має лабіринтну систему, яка зменшує гучність впускної системи.
• Зручне транспортування: фільтр розташований між двома циліндрами, що повністю усуває ризик зламати кріплення під час транспортування.
• Всього один фільтр на два циліндри: це дає змогу заощаджувати кошти на обслуговуванні.
Висока продуктивність
Компресор має високу продуктивність і здатний накачати ресивер об’ємом 50 л від 0 до 8 бар усього за 73 сек з мінімальним рівнем шуму.
Комфортне використання
Модель AC-50NL суттєво відрізняється від інших завдяки доопрацюванням, які роблять її зручною у використанні:
• Запуск компрессора відбувається “важелем”, який значно зручніший за звичну кнопку.
• Щоб злити конденсат за декілька секунд, достатньо просто повернути зливний кран.
• Автомат перевантаження розташований збоку, тому в разі необхідності ви можете легко перезапустити компресор і продовжити роботу.
• У моделі встановлено додатковий манометр, що показує тиск усередині ресивера. За його показниками можна визначити, чи готовий компресор до роботи.
• Передбачена можливість підключення додаткового ресивера за допомогою спеціального штуцера на компресорі.
• 2 швидкоз’ємні виходи дають змогу підключити більше інструментів.
• Його зручно транспортувати, адже він має прогумовані колеса та складну рукоятку з м’якою накладкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 33.5 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 710x340x595 мм |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перекачування | є |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Кількість поршнів | 4 поршні |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.0 мм2 | 10 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.5 мм2 | 25 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 2.5 мм2 | 25 м |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Продуктивність на виході | 240 л/хв |
| Продуктивність на вході | 350 л/хв |
| Рівень звукового тиску, дБ | 68 дБ |
| Рівень звукової потужності, дБ | 76,22 дБ |
| Тип компресора | безмасляний |
| Тип приводу | Прямий |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 15 795 ₴






