




Призначення та продуктивність
Компрессор з електричним двигуном потужністю 2200 Вт — вдалий вибір для використання на СТО, в майстернях, для роботи з пневматичним обладнанням та пневматичним інструментом.
Продуктивність компресора 400 л/хв дозволяє з легкістю використовувати різні види пневматичних інструментів. А завдяки хромованому покриттю стінок циліндра моторесурс компресора сягає 1000 мотогодин.
Час роботи інструмента та великий об’єм ресивера
Довготривалі роботи, зменшене навантаження на двигун, додаткове охолодження — це все завдяки ремінній передачі.
Об'єм ресивера складає 100 літрів, що є найбільшим показником в асортименті та дозволяє виконувати надскладні довготривалі завдання. А завдяки спеціальному покриттю, стінки ресивера захищені від корозії протягом 8 років.
Тонкість справи та швидкість виконаної роботи
4 шкали вимірювання та регулятор вихідного тиску — допоможуть максимально делікатно налаштувати параметри вихідного тиску й працювати з різними видами пневматичних інструментів.
Робота буде виконуватись швидше, адже компресор має два вихідних штуцера.
Надійність та високий ресурс роботи
Компресор стабільно працює завдяки встановленій системі захисту від перенавантаження, перегріву, перекачування та перепадів напруги у мережі, а додатковий конденсатор дає змогу запускати компресор при напрузі в мережі 210 В.
Збільшені ребра жорсткості, хромове покриття стінок циліндра, металеві фільтра із збільшеним діаметром напряму впливають на моторесурс компресора та набагато збільшують час безперервної роботи, що дозволяє використовувати інструмент для промислових завдань.
Легкий старт
Компресор запускається навіть за температури 5°C завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном.
Збільшені колеса та подовжений кабель
Реалізовані для легкого подолання високих перешкод (сходинки, пороги) і для комфортного пересування по нерівній поверхні. Також вони мають великі ребра жорсткості за рахунок чого більш стійкі до механічних пошкоджень.
Кабель живлення довжиною 4 метри дозволяє використовувати компресор без подовжувача (в межах довжини самого шнура).
Два роз'єми для роботи та додатковий ресивер
Цей пристрій має відразу два швидкоз'ємних роз'єми. Вони більш зручні при роботі з двома пневмоінструментами.
У пристрої передбачене спеціальне різьбове з'єднання з заглушкою для підключення додаткового ресивера. За рахунок цього:
- збільшується обсяг повітря, не займаючи один зі швидкоз'ємних штуцерів;
- можна підключити додатковий компресорний блок для прискорення процесу накачування ресивера.
Один з варіантів підключення додаткового ресивера — це використовувати швидкозйомний штуцер «мама» і за допомогою шланга з'єднати два ресивера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 64 кг |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність картера, л | 0,5 |
| Габарити | 117х45х80 см |
| Діаметр різьбового з'єднання для фільтра | 1/2" |
| Діаметр циліндра | 65 мм |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перекачування | є |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Кількість поршнів | 2 поршня |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.5 мм2 | 7,5 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 2.5 мм2 | 12,5 м |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм циліндра | 2*154 (308) см3 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Продуктивність на виході | 290 л/хв |
| Продуктивність на вході | 400 л/хв |
| Рівень звукового тиску, дБ | 93 |
| Рівень звукової потужності, дБ | 99 |
| Сумісність з приводним ременем | ACB-1295, ACB-1118 |
| Сумісність з фільтром | AFC-105VG |
| Тип компресора | масляний |
| Тип мастила | DAA 68 |
| Тип приводу | ремінний |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 26 970 ₴






