




Призначення
Повітряний компресор Dnipro-M AC-50LX використовується в гаражі і домашніх майстернях для підкачування коліс, продувки робочого місця і деталей, фарбування окремих кузовних елементів.
Особливості
- потужність електродвигуна — 1500 Вт;
- продуктивність — 190 л/хв.;
- максимальний тиск ресивера — 8 бар;
- місткість ресивера — 50 літрів;
- швидкознімний штуцер;
- додано роз'єм для підключення додаткового ресивера для збільшення продуктивності.
Комфортна робота
- регулятор вихідного тиску;
- чотири шкали вимірювання (бар, Psi, kPa, кг/см²);
- збільшені умовні позначення на манометрах;
- можливість роботи з різними видами пневматичного інструменту.
Надійність та ергономіка
- захист від перегріву і перевантаження;
- латунні з'єднання;
- корпус двигуна має захист додатковим бандажем;
- стінки ресивера мають захисне покриття, яке захищає його від корозії протягом 8 років.
- компактність;
- зручна ручка;
- збільшені колеса для зручного транспортування;
- додаткове гумове обрамлення.
Робочі можливості та легкий старт
Завдяки функції автоматичного включення тиск в компресорі не опускається нижче значення 5 бар. Це дозволяє працювати інструментом на належному тиску.
Манометричний вимикач з редукційним клапаном забезпечує легкий запуск двигуна навіть за температури 5 °C.
Збільшені колеса та подовжений кабель
Реалізовані для легкого подолання високих перешкод (сходинки, пороги) і для комфортного пересування по нерівній поверхні. Також вони мають великі ребра жорсткості за рахунок чого більш стійкі до механічних пошкоджень.
Кабель живлення довжиною 4 метри дозволяє використовувати компресор без подовжувача (в межах довжини самого шнура).
Два роз'єми для роботи та додатковий ресивер
Цей пристрій має відразу два швидкоз'ємних роз'єми. Вони більш зручні при роботі з двома пневмоінструментами.
У пристрої передбачене спеціальне різьбове з'єднання з заглушкою для підключення додаткового ресивера. За рахунок цього:
- збільшується обсяг повітря, не займаючи один зі швидкоз'ємних штуцерів;
- можна підключити додатковий компресорний блок для прискорення процесу накачування ресивера.
Один з варіантів підключення додаткового ресивера — це використовувати швидкозйомний штуцер «мама» і за допомогою шланга з'єднати два ресивера.
Подовжений кожух
Подовжений кожух електродвигуна і компресорного блоку забезпечує захист оператора від можливих травм. Адже компресорний блок при інтенсивній роботі нагрівається до температури, яка може призвести до опіку при контакті з ним. Також кожух сприяє ліпшому охолодженню деталі компресорного блоку, фокусуючи потік повітря від крильчатки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 27.5 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність картера, л | 0,25 |
| Габарити | 68х32х70 см |
| Діаметр різьбового з'єднання для фільтра | 3/8" |
| Діаметр циліндра | 47 мм |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перекачування | є |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Кількість поршнів | 1 поршень |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.0 мм2 | 10 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 1.5 мм2 | 25 м |
| Макс. довжина подовжувача, 3 жили з січенням 2.5 мм2 | 25 м |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм циліндра | 69 см3 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність на виході | 135 л/хв |
| Продуктивність на вході | 190 л/хв |
| Рівень звукового тиску, дБ | 91 |
| Рівень звукової потужності, дБ | 99 |
| Сумісність з фільтром | AFC-70V |
| Тип компресора | масляний |
| Тип мастила | DAA 68 |
| Тип приводу | Прямий |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 11 697 ₴






