




Основні переваги
- швидка і легка заміна полотна без інструментів;
- регулятор обертів вбудований у кнопку;
- довжина мережевого кабелю становить 4 метри, а ізоляція виготовлена з еластичної гуми, що захищає його від зламу при низьких температурах;
- ергономічна рукоятка має гумові вставки, що забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача.
Продуктивність
Амплітуда коливань пиляльного полотна становить 28 мм, що значно пришвидшує процес роботи та дозволяє максимально ефективно виконати всі поставленні завдання.
Легка заміна полотна
Безінструментальна заміна полотна дає користувачу можливість без проблем замінити робоче оснащення та заощадити дорогоцінний час.
Універсальне застосування
Потужний двигун 1150 Вт в поєднанні з частотою ходу 2800 ход/хв дозволить Вашому інструменту працювати з різними матеріалами: деревиною, ДВП, металом, плиткою, пластиком. Головне — підібрати відповідне полотно.
Робота у важкодоступних місцях
Завдяки своїм конструктивним особливостям, шабельна пила може працювати у важкодоступних місцях, де не зможе впоратися навіть КШМ. Це робить її незамінним помічником як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Опорна підошва
Шабельна пила Dnipro-M обладнана опорною підошвою, яка дає можливість вперти інструмент в заготовку відносно площини. Це збільшує швидкість і якість роботи.
Контроль робочого процесу
В шабельній пилі Dnipro-M регулятор обертів (регулятор ходу) вмонтований в кнопку. Це дозволяє без проблем підібрати оптимальну швидкість для роботи з різними типами матеріалу.
Довгий мережевий дріт
Довжина мережевого дроту становить 4 м. Ви зможете працювати з пилою в будь-якій точці приміщення без використання подовжувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу в дереві | 150 мм |
| Глибина пропилу в металі | 10 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Довжина робочого ходу | 28 мм |
| Максимальна потужність | 1150 Вт |
| Маятниковий хід | немає |
| Миттєве гальмування штоку | немає |
| Номінальна потужність | 1050 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Підсвітка робочої зони | немає |
| Робоча потужність | 1100 Вт |
| Стабілізація обертів | немає |
| Фіксатор кнопки ввімкнення | немає |
| Частота ходу за хвилину | 2800 ход/хв |
| Швидка заміна полотна | є |
- Ціна: 3 960 ₴






