




Призначення
Перфоратор прямий Dnipro-M RH-12Q використовується для широкого спектру робіт: буріння, свердління, відколювання, руйнування, закручування/відкручування кріплень і змішування сумішей.
Продуктивність
Завдяки поєднанню високої сили удару 3,2 Дж і кількості ударів — 4000 уд/хв, перфоратор може ефективно працювати зі спіральними бурами до 28 мм у діаметрі. Завдяки високій швидкості обертання в 1000 об/хв перфоратор може працювати з алмазними коронками до 72 мм, а потужність в 950 Вт дозволяє не відчувати просадок у продуктивності.
Пилозахист патрона
Пильник патрона SDS-Plus щільно охоплює оснащення і перешкоджає потраплянню пилу в патрон під час роботи під стелею.
Фіксація оснащення
Наявність змінного металевого патрона з замком дозволяє фіксувати оснащення з шестигранним або циліндричним хвостовиком, перетворюючи перфоратор на високопродуктивний дриль. Патрон із замком дозволяє значно надійніше фіксувати оснащення і перешкоджає ослабленню фіксації під час роботи.
Посилений корпус
Корпус у місці кріплення рукоятки посилений, що дозволяє чинити опір механічних пошкоджень у нештатній ситуації (падіння інструменту). Завдяки цьому він також чинить опір навантажень, які виникають при силовому вилученні оснащення, що заклинило в матеріалі.
Рельєфна структура корпусу поліпшує зчеплення з рукою і підвищує опір до стирання і подряпин.
Редуктор
Елементи редуктора виконані з легованої і загартованої сталі. Вузли перфоратора розраховані з дворазовим запасом. Усередині редуктора знаходиться мастило, яке зменшує нагрів інструменту під час роботи і значно підвищує термін служби інструменту навіть в умовах щоденного застосування на будмайданчиках.
Корпус редуктора
Корпус редуктора виконаний з протиударного пластика (поліаміду), за рахунок чого він менше нагрівається навіть в умовах інтенсивної роботи (порівняно з металевим корпусом). Це захищає оператора від опіків або дискомфорту при роботі інструментом.
Особливістю поліаміду є також його менша вага (порівняно з металом), що дозволяє довше працювати без відчуття втоми.
Захист
Пилозахищені елементи (підшипники, двигун, кнопка) дозволяють працювати в умовах високої запиленості.
Обмотки ротора і статора вкриті трьома шарами термостійкого компаунда, а обмотки ротора додатково захищені полімерним бронюванням. Це захищає двигун від абразивного впливу пилу і дрібних частинок матеріалу, а також підвищує стійкість до перевантажень.
Товщина полімерного бронювання в 3 рази більше, ніж у поліамідної нитки, що значно підвищує термін служби захисного покриття, а відповідно і обмоток ротора. Також полімерна броня в разі пошкодження не розпушується (на відміну від поліамідної нитки), що забезпечує надійний захист обмоток навіть у разі часткового пошкодження шару полімерного бронювання.
Захисна муфта
Механічна захисна муфта R-Control дозволяє уникнути зворотного удару в разі заклинювання оснащення в матеріалі, оберігаючи оператора від травм, а оснащення від зламу. Чутливість муфти налаштована таким чином, що дозволяє працювати не тільки з бурами, але і з ударними або алмазними коронками, свердлами і кріпленнями різного розміру.
Ергономіка
- кнопка ввімкнення має функцію плавного пуску і регулювання обертів, що дозволяє оперативно змінювати швидкість обертання двигуна залежно від ситуації. Це також підходить для делікатних робіт, де потрібно мінімум руйнівної сили;
- у місцях утримання корпус і рукоятки прогумовані, а для комфортного хвата на корпусі є спеціальні поглиблення під руку.
Кейс
Перфоратор поставляється в міцному кейсі, який дозволяє зберігати і транспортувати інструмент, оснастку і засоби захисту в одному місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 3.7 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр свердління бур: бетон | 28 мм |
| Діаметр свердління коронка: бетон | 72 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 32 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 15 мм |
| Значення вібрації ahCheq при роботі долотом | 13,2 м/с2 |
| Значення вібрації ahHD при свердлінні бетону | 14 м/с2 |
| Значення шуму, Lpa, рівень тиску звукового випромінювання | 88 дБ(А) |
| Значення шуму, Lwa, рівень звукової потужності | 99 дБ(А) |
| Число обертів холостого ходу | 0-1000 об/хв |
| Кількість ударів | 0 - 4000 уд/хв |
| Номінальна потужність | 950 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Підтримка обертів | немає |
| Регулятор обертів | є, натиснувши на кнопку «Пуск» |
| Режим свердління | є |
| Режим свердління з ударом | є |
| Режим удару | є |
| Рекомендований діаметр буріння, бур | 6-12 мм |
| Робочий момент запобіжної муфти | 24Nm-28Nm |
| Сила удару | 3,2 Дж |
| Тип патрона | SDS+, швидкозатискний металевий із замком |
| Тип перфоратора | прямий |
| Фіксація кнопки включення | є |
- Ціна: 4 710 ₴






