




Призначення
Перфоратор Dnipro-M RH-100 — чудовий вибір для виконання будівельно-оздоблювалиних робіт. Найкраще підходить для виконання робіт з буріння отворів 6-12 мм у бетоні, камені, цеглі, а також корегуючий демонтаж мінеральних поверхонь: штукатурки, цегли, бетону, кахельної плитки тощо.
Посилена конструкція патрона
Конструкція патрона значно посилена завдяки використанню двох кульок, що фіксують оснащення. Навантаження рівномірно розподіляється між ними, що дозволяє збільшити ресурс патрона. Також це рішення зменшує люфт оснащення, дозволяючи комфортно працювати з бурами довжиною понад 300 мм.
Універсальність
Завдяки наявності трьох режимів роботи (буріння, свердління, довбання), перфоратор є універсальним інструментом, що допоможе виконати широкий спектр робіт:
- буріння отворів у бетоні, камені, цеглі;
- буріння/свердління корончастими свердлами у бетоні, цеглі, плитці;
- коригуючий демонтаж/штроблення легкого бетону, цегли, штукатурки, тощо;
- свердління металу, дерева, кахелю, пластику та інших матеріалів;
- розмішування будівельних сумішей;
- закручування/забивання кріпильних виробів;
- нарізання різьби.
Ергономіка
Завдяки зручним прогумованим ручкам, перфоратор легко та надійно утримується в руках. Регулятор обертів, вбудований у кнопку «пуск», дозволяє швидко підібрати необхідні оберти під будь-які задачі. Довгий прогумований кабель 4 м дозволяє працювати на віддаленні від розетки та зберігає еластичність навіть на морозі. Обмежувач глибини свердління дозволяє легко робити отвори необхідної глибини, а щітковий реверс дозволяє однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Продуктивність
Завдяки силі удару у 2,8 Дж перфоратор може впевнено робити отвори буром діаметром до 26 мм у бетоні, цеглі, камені та інших мінеральних поверхнях. Максимальний розмір корончастого свердла — 68 мм, що дозволяє зробити отвір під підрозетник у цеглі, бетоні, камені, плитці та інших матеріалах за лічені хвилини. Розмішування до 20 л будівельної суміші (клею для плитки, штукатурки) насадкою-міксером діаметром 100 мм займе не більше 5 хвилин.
Витривалість
Ротор і статор вкриті трьома шарами термостійкого компаунду для уникнення негативних наслідків можливого перегріву при довготривалій роботі з максимальними діаметрами. Підшипники та кнопка мають пилозахист, а редуктор та ударний механізм виконані з легованої та загартованої сталі. Все це дає змогу працювати перфоратором не тільки у побуті, а і в умовах будівельного майданчику.
Безпека
Перфоратор обладнано захисною муфтою R-control, що допоможе уникнути травм при заклинюванні оснащення та зробить роботу більш безпечною. Також корпус перфоратора має подвійну ізоляцію, що захищає користувача у разі непередбачуваної ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 3.48 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр свердління бур: бетон | 26 мм |
| Діаметр свердління коронка: бетон | 68 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 32 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 13 мм |
| Значення вібрації ahCheq при роботі долотом | 11,5 м/с2 |
| Значення вібрації ahHD при свердлінні бетону | 12,3 м/с2 |
| Значення шуму, Lpa, рівень тиску звукового випромінювання | 92 дБ(А) |
| Значення шуму, Lwa, рівень звукової потужності | 104 дБ(А) |
| Число обертів холостого ходу | 0-1150 об/хв |
| Кількість ударів | 0-4850 уд/хв |
| Максимальна потужність | 1250 Вт |
| Номінальна потужність | 880 Вт |
| Регулятор обертів | , натиском на кнопку |
| Режим свердління | є |
| Режим свердління з ударом | є |
| Режим удару | є |
| Робоча потужність | 1000 Вт |
| Робочий момент запобіжної муфти | 24Nm-28Nm |
| Сила удару | 2,8 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Тип перфоратора | прямий |
- Ціна: 3 810 ₴






