




Призначення
Перфоратор Dnipro-M RH-100Q призначений для виконання широкого спектру ремонтних та будівельних робіт. Він підходить для буріння отворів 6-12 мм у бетоні, камені, цеглі. Також з його допомогою можна виконати корегуючий демонтаж мінеральних поверхонь: штукатурки, цегли, бетону, а також кахельної плитки тощо.
Посилена конструкція патрона
Конструкція патрона значно посилена завдяки використанню двох кульок, що фіксують оснащення. Навантаження рівномірно розподіляється між ними, що дозволяє збільшити ресурс патрона. Також це рішення зменшує люфт оснащення, дозволяючи комфортно працювати з бурами довжиною понад 300 мм.
Універсальність
Інструмент має три режими роботи (буріння, свердління, довбання), завдяки чому він є універсальним. Це дозволяє однаково ефективно виконувати різні типи робіт:
● буріння отворів у бетоні, камені, цеглі;
● буріння/свердління корончастими свердлами у бетоні, цеглі, плитці;
● коригуючий демонтаж/штробління легкого бетону, цегли, штукатурки тощо;
● свердління металлу, дерева, кахелю, пластику та інших матеріалів;
● розмішування будівельних сумішей;
● закручування/забивання кріпильних виробів;
● нарізання різьби.
З`ємний патрон
Потрібно просвердлити дерево чи метал, а під рукою немає дриля? Завдяки швидкозмінному патрону Ви одразу можете перейти до потрібного типу робіт. Просто замініть патрон та продовжуйте працювати!
Ергономіка та комфорт
● надійна фіксація інструмента у руці завдяки зручним прогумованим ручкам;
● регулятор обертів, вбудований у кнопку «пуск», дозволяє швидко підібрати необхідні оберти, залежно від поставлених завдань;
● завдяки прогумованому кабелю довжиною 4 метри Ви зможете працювати на відповідному віддалені від розетки;
● прогумований кабель зберігає свої властивості навіть на морозі;
● наявність обмежувача глибини свердління, завдяки чому можна легко робити отвори необхідної глибини;
● щітковий реверс дозволяє однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Продуктивність
Сила удару перфоратора у 2,8 Дж дозволяє робити отвори буром діаметром до 26 мм у бетоні, цеглі, камені та інших мінеральних поверхнях. Максимальний розмір корончастого свердла — 68 мм, що дозволяє робити отвір під підрозетник у цеглі, бетоні, камені, плитці та інших матеріалах за лічені хвилини. Розмішування до 20 л будівельної суміші (клею для плитки, штукатурки) насадкою-міксером діаметром 100 мм займе не більше 5 хвилин.
Надійний захист
- ротор і статор інструмента надійно захищені від перегріву за умов довготривалої роботи завдяки тришаровому покриттю термостійкого компаунда;
- пилозахист підшипників та кнопки запуску;
- редуктор та ударний механізм виконані з легованої та гартованої сталі.
Безпека
- захисна муфта R-control дозволяє уникнути травм у випадку заклинювання оснащення та робить роботу ще безпечнішою;
- подвійна ізоляція корпусу надійно захищає користувача у разі непередбачуваної ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 3.62 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр свердління бур: бетон | 26 мм |
| Діаметр свердління коронка: бетон | 68 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 32 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 13 мм |
| Значення вібрації ahCheq при роботі долотом | 11,5 м/с2 |
| Значення вібрації ahHD при свердлінні бетону | 12,3 м/с2 |
| Значення шуму, Lpa, рівень тиску звукового випромінювання | 92 дБ(А) |
| Значення шуму, Lwa, рівень звукової потужності | 104 дБ(А) |
| Число обертів холостого ходу | 0-1150 об/хв |
| Кількість ударів | 0-4850 уд/хв |
| Максимальна потужність | 1250 Вт |
| Номінальна потужність | 880 Вт |
| Регулятор обертів | , натиском на кнопку |
| Режим свердління | є |
| Режим свердління з ударом | є |
| Режим удару | є |
| Робоча потужність | 1000 Вт |
| Робочий момент запобіжної муфти | 24Nm-28Nm |
| Сила удару | 2,8 Дж |
| Тип патрона | SDS +, швидкозажимний (двомуфтовий) |
| Тип перфоратора | прямий |
- Ціна: 4 020 ₴






