



PowerBank для майстра
Адаптер BA-201W перетворює акумуляторну батарею 20 В на зручний PowerBank. Стане в пригоді під час будівельних робіт, у дорозі, у разі відключення світла або на природі, коли потрібно швидко підзарядити пристрої. Оснащений ліхтариком.
Потужні виходи для швидкої зарядки різних девайсів
Type-C (до 20 Вт)
Підтримує протоколи Quick Charge 3.0 і Power Delivery 3.0
- 5V / 3 A
- 9V / 2 A
- 12V / 1.7 A
Type-A (до 18 Вт)
Підтримка Quick Charge 3.0
- 5V / 3 A
- 9V / 2 A
- 12V / 1.5 A
Бездротова зарядка для будь-якої ситуації
Адаптер BA-201W підтримує бездротову зарядку потужністю до 10 Вт, що дає змогу зручно заряджати смартфон без зайвих кабелів. До того ж два дротові порти потужністю 18 Вт та 20 Вт забезпечують швидку зарядку ще двох пристроїв одночасно.
Загалом ви можете підключати три гаджети одночасно — ідеальне рішення як для робочих завдань, так і для повсякденного користування.
Ліхтарик з тривалою автономністю
Адаптер оснащений ліхтариком на 50 люменів з тривалим часом роботи (до 40 годин з акумуляторною батареєю на 6 А·год).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпровідна зарядка | 10 Вт |
| Вага | 0,2 кг |
| Виходи | USB-A та Type-C |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Підтримка протоколів швидкої зарядки | Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0 |
| Сумісність з АКБ | BP-220, BP-240, BP-240N, BP-250S, BP-260, BP-280N |
| Характеристики порту Type-C | 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.7A (20 Вт) |
| Характеристики порту USB-A | 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A (18 Вт) |
| Яскравість ліхтарика | 50 Лм |
- Ціна: 1 080 ₴

