




Призначення
CD-201HBC Compact — універсальне рішення для професійного використання. Компактні розміри інструменту в поєднанні з сучасними технологіями і безщітковим двигуном забезпечують комфортну і тривалу роботу. Він ідеально підходить для збирання меблів, створення дерев'яних конструкцій, монтажу гіпсокартону, а також для свердління металу та дерева. Завдяки функції удару ви з легкістю зробите отвори в цеглі, м'якому природному камені та бетоні.
Безщітковий двигун
- До 50% більший термін служби, оскільки відсутній знос щіток.
- Більша потужність і продуктивність: дає змогу економити до 30% заряду батареї, що збільшує час роботи на одному заряді.
- Менше нагрівання: безщіткові двигуни генерують до 30% менше тепла під час роботи.
- Менша потреба в обслуговуванні: такі двигуни знижують потребу в обслуговуванні на 20-30%, оскільки немає щіток, які потребують заміни.
Продуктивність
Інструмент забезпечує високу продуктивність завдяки максимальному крутному моменту 45 Нм, що дає змогу ефективно виконувати завдання різної складності.
- Максимальний діаметр свердління в дереві: 35 мм.
- Максимальний діаметр свердління в металі: 13 мм.
- Ступені крутного моменту: 20.
- 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом, закручення.
Надійна фіксація однією рукою
Модель має металевий одномуфтовий патрон з функцією «Lock system», яка надійно фіксує його та запобігає розкручуванню під навантаженням. Максимальний діаметр оснащення — 13 мм.
Компактні розміри
На 28% компактніший від попередньої моделі CD-200TH.
Автономність
Час автономної роботи в залежності від АКБ (закручування шурупів 4.2х75 в сухий сосновий брус — перша швидкість)
- BP-220 — 370 шурупів
- BP-240 — 740 шурупів
- BP-260 — 1120 шурупів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | немає в комплекті |
| Індикатор стану заряду | немає |
| Інструкція з експлуатації | є |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Бітотримач | немає |
| Вага з АКБ 2Аг/4 Аг/6Аг | 1.3/1.6/1.8 кг |
| Вага інструмента | 0,9 кг |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Додаткові щітки (комплект) | немає |
| Допустима температура для заряджання АКБ | АКБ немає в комплекті |
| Дриль-шурупокрут | є |
| Діаметр патрона | 1,5 -13 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 35 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 13 мм |
| Діаметр свердління: цегла | 13 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :свердління в металі | 2,53 м/с2 |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :свердління в цеглі | 8,30 м/с2 |
| Кейс | немає |
| Кліпса для кріплення на пояс | є |
| Колорбокс (картонна коробка) | є |
| Число обертів холостого ходу | 0-500/0-1550 об/хв |
| Кількість ударів | 0-7500/0-28000 уд/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| М'який/жорсткий/максимальний крутний момент | 18/36/45 Нм |
| Максимальна потужність | 940 Вт |
| Матеріал патрона | метал |
| Можливість встановлення насадок QC-18A,QC-18D | немає |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Номінальна потужність | 56 Вт |
| Рівень звукового тиску, похибка K = 3 дБА | 84 дБ(A) |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 95 дБ(A) |
| Ступінь обертального моменту | 20+3 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | швидкозатискний (одномуфтовий) |
| Функція блокування шпинделя | є |
| Функція реверс | є |
| Функція удару | є |
| Час заряджання акумулятора | АКБ немає в комплекті |
| Швидкознімний патрон | немає |
- Ціна: 2 400 ₴





