




Призначення
Акумуляторний пістолет для герметика DSG-200 призначений для тривалих робіт з герметиком, а також усіма видами силіконів та рідких цвяхів.
Особливості
• пістолет може працювати як з герметиками в тубусних упаковках (600 мл), так і з картриджами (310 мл);
• 6 режимів швидкості видавлювання герметика робить роботу більш точною, акуратною та без підтікань;
• регулювання швидкості дозволяє підібрати потрібний робочий режим під кожен тип суміші;
• автоматичний зворотній хід зубчастої рейки при відпусканні кнопки ввімкнення повністю виключає виникнення патьоків;
• висока сила натискання забезпечує використання всього матеріалу до останньої краплі;
• робоча платформа створює тиск до 4500 N, забезпечуючи комфортні умови під час роботи навіть із густими сумішами;
• прогумована рукоятка дозволяє працювати з великим комфортом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Загальна довжина | 700 мм |
| Значення вібрації a h | 2,5 м/с 2 або нижче |
| Клас електробезпеки | 3 (III) |
| Комплектація | (без АКБ і ЗП) |
| Максимальна напруга | 20 В |
| Максимальне положення регулятора | 6 |
| Маса без АКБ | 2,4 кг |
| Мінімальне положення регулятора | 1 |
| Місткість тубуса матеріалу | 280-310 мл (ml) |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Номінальна напруга | 18 В |
| Похибка вимірювання акустичної потужності, КwA | 3 дБ(A) |
| Похибка вимірювання звукового тиску, КpA | 3 дБ(A) |
| Рекомендована температура навколишнього середовища | -10 - +50 С° |
| Рекомендована температура навколишнього середовища під час заряджання акуму | 0 - +50 С° |
| Рекомендована температура навколишнього середовища під час зберігання елект | -20 - +60 С° |
| Рекомендовані акумуляторні батареї | BP-220, BP-240, BP-260 |
| Рекомендовані зарядні пристрої | FC-230, FC-223, FC-230 Dual |
| Рівень звукової потужності L wa | може перевищувати 80 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 56 дБ(A) або менше |
| Ступінь захисту від пилу та води | ІР20 |
| Швидкість подачі матеріалу максимальна | 1,6 кг/хв |
| Швидкість подачі матеріалу мінімальна | 0,12 кг/хв |
- Ціна: 3 900 ₴



