




Призначення
Акумуляторний обприскувач BS-202 ідеально підходить для:
- обробки ягідних чагарників, фруктових та декоративних дерев;
- розпилення добрив і засобів захисту рослин від шкідників та хвороб;
- боротьби з бур’янами;
- проведення дезінсекції (знищення комах);
- дезінфекції приміщень та поверхонь.
Модель призначена для роботи як на великих, так і на малих ділянках: у городах, теплицях, оранжереях, квітниках тощо.
Важливо! Обприскувач не підходить для розпилення: бензину, лугів, розчинників, порошкових речовин, які не розчиняються у воді, ґрунтовки та вапна, оскільки вони забиватимуть форсунки та перевантажуватимуть помпу.
Автономність
Обприскувач BS-202 сумісний з усіма акумуляторними батареями з нашої лінійки інструментів на 20 В ((BP-220 (2 А⋅год), BP-240 (4 А⋅год), BP-240N (4 А⋅год), BP-260 (6 А⋅год), BP-280N (8 А⋅год)). Тривалість роботи на одному заряді залежить від встановленої батареї, наприклад:
- акумулятор на 2 А·год — понад 2,5 год;
- акумулятор на 4 А·год — понад 5 год;
- акумулятор на 6 А·год — понад 8 год.
Індикатор на корпусі дає змогу контролювати рівень заряду батареї.
Висока потужність розпилення
Завдяки високому робочому тиску 5 бар та довжині телескопічної штанги 50-83 см, обприскувач забезпечує:
• широкий радіус робочої зони — легко обробляє високі дерева та важкодоступні місця;
• тонке й рівномірне покриття поверхні робочою рідиною;
• ефективне проникнення засобів у густу крону та листя;
• економну витрату рідини за високої продуктивності.
Регулятор тиску та витрати рідини
Його наявність дає змогу точно налаштувати подачу робочого розчину (від 0,5 л/хв у мінімальному режимі до 1,1 л/хв у максимальному), економити рідину і збільшити автономність роботи.
Велика кількість насадок у комплекті
У комплекті — 6 змінних насадок для різних типів обробки: від точкового розпилення до широкого покриття.
Комфортне використання
М’яка спинка з пінного матеріалу та двоточкова система кріплення ременів знижують навантаження на спину й плечі — ідеальне рішення для тривалої роботи без втоми.
Зручне транспортування
• Вбудована ручка дає змогу легко переносити обприскувач.
• Кріплення штанги на корпусі — для її фіксації під час перенесення.
• Штангу можна швидко зняти або скласти завдяки надійній системі кріплення.
• Знімний шланг дає змогу легко очищати та обслуговувати обприскувач.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина шланга | 120 см |
| Об'єм бака | 12 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація рівня заряду АКБ | є |
| Інструкція | є |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Акумуляторний обприскувач | є |
| Вага | 3.6 Кг |
| Витрата рідини | 1,1 л/хв |
| Гумовий шланг | є |
| Довжина телескопічної штанги | 50-85 см |
| Діаметр різьби рукоятки | 18 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Комплект ущільнювальних кілець | є |
| Конструкція | ранцева |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал телескопічної штанги | нержавіюча сталь |
| Мірний стаканчик (50 мл) | є |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Регулювання витрати рідини | є |
| Рекомендовані АКБ | ВР-220, ВР-240, ВР-250S, ВР-260, ВР-240N, ВР-280N |
| Рекомендовані ЗП | FC-223, FC-230, FC-230 Dual |
| Робочий тиск | 0,5 / 5 бар |
| Рукоятка | є |
| Сітчастий промивний фільтр | є |
| Телескопічна штанга | є |
| Тип обприскувача | акумуляторний |
| Тип помпи | мембранна |
| Форсунка | 6 шт. |
| Час роботи на одному заряді | 160/320/480 хв |
- Ціна: 2 685 ₴






