




Призначення
Безщіткова модель КШМ DGA-200BC ULTRA з частотою 10000 об/хв та максимальною глибиною різу 25 мм дозволяє впевнено виконувати різання та шліфування різних матеріалів. Наприклад, перерізати профільну трубу 30х40 за одне проходження.
Безщітковий двигун
Безщітковий двигун не перегрівається, що збільшує час безперервного використання. Цей тип двигуна більш енергоефективний та може зменшити витрату батареї до 50%. Довговічність двигуна збільшується завдяки стійкості до перевантажень, а відсутність щіток подовжує термін служби.
Ергономіка
Компактні розміри та зручна прогумована рукоятка забезпечують максимальний комфорт у роботі. Невелика маса інструменту (1,5 кг без батареї у порівнянні з мережевими з масою від 2 кг) дозволяє тривалий час працювати не втомлюючись та використовувати інструмент навіть однією рукою.
Швидка фіксація кожуха
Зі швидкозатискним кожухом Ви зменшите витрати часу на зміну його положення, що зручно під час виконання робіт у різних просторових положеннях.
Безпека в роботі
Система плавного пуску забезпечує спокійний та безпечний старт роботи, а час зупинки складає усього 1,5 с (з робочим диском 125х1 мм).
Додаткова рукоятка
Додаткова рукоятка може бути встановлена у 3-х положеннях для зручності виконання різних завдань.
Захист від повторного ввімкнення
Якщо Ви поставите акумуляторну батарею на інструмент з увімкненою кнопкою пуску, КШМ не запуститься. Така система захищає від випадкових пошкоджень.
Рекомендовані АКБ
ВР-240
Нескладні роботи з різання листового металу, різання керамограніту, свердління.
ВР-250S
Роботи з різання арматури, листового металу, швелера, зачисні роботи.
ВР-260
Тривалі роботи на виїзді по всьому спектру роботи КШМ
Не рекомендовано використовувати АКБ ВР-220.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 1.65 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція | є |
| Акумулятор | немає |
| Акумуляторна шліфмашина | є |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Диск | є |
| Довжина шпинделя | 17.5 мм |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Захист від випадкового увімкнення | є |
| Захист від повторного ввімкнення | є |
| Змінний кожух | є |
| Значення вібрації a h,AG | 5,598 м/с 22 |
| Значення вібрації a h,DC | 5,399 м/с 22 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Ключ для зняття оснастки | є |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Кількість різів арматури 12мм, з батареєю 4Аг | 70 шт |
| Кількість різів арматури 12мм, з батареєю 5Аг | 100 шт. |
| Максимальна глибина різання | 25 мм |
| Максимальна лінійна швидкість диску | 65 м/с |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Плавний пуск | є |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Призначення | порізка та шліфовка кольорових та чорних металів, деревинних матеріалів, тощо |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка потужності | немає |
| Регулятор обертів | немає |
| Рівень звукової потужності L wa | 97,2 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 86,2 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип кожуха | швидкознімний |
| Тип рукоятки | коротка |
- Ціна: 3 600 ₴




