




GTM Verona-створений для комфортного міського пересування. Він оснащений 1200-ватним двигуном, який забезпечує стабільний вихід потужності, 60-вольтовою ГРАФЕНОВОЮ БАТАРЕЄЮ ємністю 23Ah. Ця модель поєднує сучасний дизайн із технологічними інноваціями.
Переваги моделі:
> Графенова батарея забепечить швидку зарядку, довший час роботи на одному заряді при меншій вазі акумулятора, довший термін служби скутера без заміни акумулятора та додаткову безпеку, адже такі акумулятори придатні для роботи в важких умовах, а отже менш схильні до перегріву, коротких замикань та займань в порівнянні з літієвими акумуляторами.
> Гідравлічні амортизатори, LED- дисплей, м’яке та еластичне сидіння для максимального комфорту під час їзди.
> Наявний реверс для легкого користування.
> Завдяки естетичному дизайну, комфортним розмірам та перерахованих перевагах скутер ідеально підходить для їзди містом. З ним легко впораються жінки та малодосвідчені водії.
Комплектація:
> Скутер акумуляторний GTM Verona
> Дзеркала заднього виду
> Кабелі для під'єднання акумуляторної батареї
> Додаткова задня спинка
> Набір для встановлення заднього виду
> Зарядний пристрій
> Переднє крило
> Лобове скло
> Оригінал інструкції з техніки безпеки
> Оригінал інструкції з експлуатації
> Гарантійний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 119 кг |
| Вага нетто | 97 кг |
| Вартість 1 км/електро, грн | 0.14 |
| Вартість одного повного заряду, грн | 6.9 |
| Відстань за 1 грн, км | 7.3 |
| Довжина/колісна база | 1718/1216 мм |
| Економія в день (1 день-50км) | 98.1 |
| Запас ходу при, навантаження 75кг/шв.40км/год | 60 км |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість циклів заряду/розряду | 800 циклів |
| Максимальне навантаження | 200 кг(двомісний) |
| Максимальний кут підйому вгору | 11° |
| Окупність, міс | 18 |
| Потужність | 1200 Вт |
| Привід | Задній |
| Ресурс батареї (1день-50км), міс. | 26 |
| Розмір коліс, передні/задні | 3,0-10/3,0-10 |
| Стан товару | Новий |
| Ступінь захисту від води | ІР65 |
| Тип акумулятора | ГРАФЕНОВА 60V/23Ah |
| Тип гальм, передні/задні | Диск/барабан |
| Тип скутера | Електричний |
| Час повного заряду | 6,5 рік |
| Швидкість максимальна | 50 км/год |
- Ціна: 48 999 ₴






