




Призначення
MG-14DX — це повноцінний напівавтомат для зварювання металу за допомогою електродів (ММА) та дроту як з використанням газу (MIG), так і без (Flux). За його допомоги можна зварювати нержавіючу, леговану та нелеговану сталь, сплави.
Завдяки компактним розмірам, простоті в управлінні та запасу потужності він стане гарним вибором для тих, хто тільки починає зварювання напівавтоматом.
Компактний та потужний
Апарат має компактні розміри та вагу всього 4,7 кг, водночас зібраний з потужних та якісних компонентів, що забезпечують стабільний струм в діапазоні 20-140А. Така потужність MG-14DX забеспечить стабільну роботу з діаметром дроту 0,8 мм з використанням котушки 1 кг та електродом 3 мм.
Модель здатна працювати як з омідненим, так і флюсовим (самозахисним) дротом. У першому випадку необхідне підключення балона, у другому — не потрібно витрачати час на його встановлення, що є особливо актуальним для роботи на виїзних об'єктах. Щоб перемкнути потрібний режим, достатньо просто змінити полярність.
Режими роботи
- MMA - зварка електродом 1,6-3 мм з металом завтовшки 2-8 мм, різання металу завтовшки до 6 мм
- 0.8/CO - дугове зварювання в середовищі вуглекислоти 08/СО2
- 0.8/Ar-CO - для зварювання міксом з аргоном
- Flux cored - використання флюсового дроту без газу
- TIG LIFT - використання спеціального рукава для TIG зварювання з контактним підпалом
Стабільна робота
Навіть якщо напруга в мережі впаде до значення 160 В, апарат збереже свою потужність завдяки використанню якісного мережевого фільтра. Це забезпечить стабільність та високу якість зварювального шва за різних умов і дасть змогу продовжувати роботу без втрат ефективності.
Для зручності та комфорту в MG-14DX є функції автоматизації процесу зварювання, які допомагають його контролювати:
- HotStart - швидке запалення дуги,
- AntiStick – антизалипання електрода.
Комфорте використання
- Регулятори керування розташовані на передній панелі корпусу
- Для більш точного відображення параметрів та зручного налаштування на корпусі апарату є два дисплеї
- На корпусі розташована ручка для зручного транспортування напівавтомату
- Рукоятка має прогумовані насадки та ергономічну форму, що дає змогу зменшити втому в руках та запобігають вислизуванню
- В комплекті плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Anti stick | є |
| Hot start | є |
| Габаритні розміри ДхШхВ | 355x160x245 мм |
| Діаметр зварювального дроту MIG | 0,6-0,8 мм |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6-4 мм |
| Діапазон регулювання струму MIG GAS/MIG FLUX | 20-140 А |
| Діапазон регулювання струму MMA/TIG LIFT | 20-120 А |
| ККД | 85 % |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас радіочастотного обладнання | А (IEC 60974-10) |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна активна потужність | 4 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 5,3 кВА |
| Маса встановлюваних котушок з дротом | 1 кг |
| Мінімальна напруга без втрат ККД | 160 B |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальна напруга мережі | 230 ±10% В |
| Номінальний вхідний струм | 28 А |
| Режим роботи | MMA/MIG GAS/MIG FLUX/TIG LIFT |
| Робоча вага апарата | 4,7 кг |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MIG | 18% (40°С) |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі ММА | 18% (40°С) |
| Тип зварювального дроту | обміднений/флюсовий |
| Тип охолодження | примусове повітряне |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Швидкість подачі дроту | 1,5-7,2 м/хв |
- Ціна: 7 497 ₴






