




Призначення
Кромковий фрезер ER-70S — інструмент для деревообробки, яким можна виконувати кромкові роботи, знімати фаски, нарізати канавки та пази. Це комфортна та функціональна модель.
Продуктивність
Потужність фрезера становить 710 Вт. Це дає інструменту можливість справлятися з обробкою деревини, ДСП, фанери та пластику.
Регулювання швидкості
У моделі передбачена можливість регулювання швидкості від 13 до 33 тисяч об/хв. Це дозволяє оброблювати матеріали різної жорсткості, а також використовувати з фрезером насадки великого діаметру. З великими фрезами та у випадку обробки твердих матеріалів слід обирати меншу швидкість.
Для складних робіт
Максимальна глибина занурення фрезера на 37 мм здатна вирішити завдання з обробки товстих дерев’яних заготовок. Це дозволяє поетапно обробляти глибокі пази, не переставляючи фрезу.
Розширена область застосування
Фрезер підходить для використання фрез діаметром до 30 мм. Це розширює його функціонал та сферу використання.
Додаткові можливості
Модель має цанги на 6 та 8 мм, що дають можливість працювати з фрезами відповідного діаметру.
Фіксатор шпинделя
Зручний у використанні фіксатор шпинделя допомагає швидко та легко замінювати фрези та цанги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага кромочної бази | 0.4 кг |
| Вид джерела енергії | мережа |
| Висота ходу фрезерування | 37 мм |
| Встановлення додаткових баз | є |
| Джерело живлення | Мережа |
| Динамічний тормоз | немає |
| Довжина шнура | 3 м |
| Діаметр патрубка пиловідводу | 32 мм внутр/37 ммклик |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 13000/18000/22000/ 26000/30000/33000 об/хв |
| Максимальна потужність | 830 Вт |
| Максимальний діаметр фрези | 30 мм |
| Мікроналаштування ходу фрезера | немає |
| Напруга мережі | 230 В |
| Номінальна потужність | 710 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Підключення адаптера пиловідведення | є |
| Підсвітка робочої зони | немає |
| Регулювання обертів | є |
| Робоча потужність | 790 Вт |
| Рівень вібрації, похибка К = 1,5 м/с² | 3,7 м/с2 |
| Рівень звукового тиску, похибка K = 3 дБА | 92 дБ(A) |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 103 дБ(A) |
| Стабілізація обертів | немає |
| Тип фрезера | кромочний |
| Фіксатор кнопки | є |
| Фіксатор шпинделя | є |
| Цанговий патрон | 6 мм, 8 мм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Шкала глибини занурення | є |
- Ціна: 3 150 ₴






