




Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина Dnipro-M GS-160SE (2021) — найбільш потужна інноваційна модель в лінійці кутових шліфмашин Dnipro-M. Функція підтримки обертів Constant Speed забезпечує стабільну роботу за будь-якого навантаження, в той час як додана в новій модифікації 2021 система захисту від перевантаження вбереже інструмент від виходу з ладу. Висока робоча потужність (1400 Вт) і розвинений функціонал роблять цей інструмент ідеальним вибором для професійних завдань у складних умовах будівництва до 12 годин на добу.
Призначення
Кутова шліфувальна машина GS-160SЕ легко ріже арматуру діаметром до 25 мм, листовий метал до 10 мм, плитку, камінь, кераміку, цеглу, піно- та газоблоки, підходить для роботи з армованим бетоном високої щільності.
Дана модель якісно шліфує деревину та метал щіткою діаметром до 125 мм з прямим та плетеним дротом до 0,5 мм, торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості, самозачіпною насадкою, а також шліфує бетон алмазною чашею до 125 мм.
Потужність
Потужний двигун в 1600 Вт дозволяє різати арматуру діаметром 14 мм всього за 1.9 с, а зачищати зварний шов довжиною 1 м – за 2.1 хв. Наявність константної електроніки дозволить не втрачати оберти навіть при навантаженнях та виконувати роботу на 13% швидше в порівнянням з моделями без функції Constant Speed.
Надійність
До стандартів захисту, які є в базових моделях (пилозахисні підшипники типу RS, лакове покриття обмотки двигуна, компаундна заливка контактної зони колектора), в GS-160SE доданий армований захист двигуна, який захищає обмотку від пошкодження при роботі з каменем і бетоном. Доданий в модифікації 2021 електронний захист двигуна від перевантажень вбереже інструмент від виходу з ладу через занадто високі струми.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалами:
- положення 1-3 – для зняття зазубрин з матеріалу, утворення фасок та інших делікатних видів робіт, де не докладаються зусилля до інструменту (робота з пластиком);
- положення 4 – для шліфування делікатного матеріалу (м’які породи дерева);
- положення 5 – для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень та деформації (тверді породи дерева, метал);
- положення 6 – для різу, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації при нагріванні та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, мармурові поверхні, піно- та газоблоки).
Плавний пуск
Обмежувач пускового струму (функція Soft Start) знижує навантаження на електромережу під час вмикання пристрою, що запобігає його швидкому зносу. Крім того, ця опція стримує інструмент від різкого ривка в момент ввімкнення.
Безпека
Шліфмашина має функцію захисту від випадкового ввімкнення, а також запобігає автоматичному включенню інструменту після переривання подачі струму. Система працює в тому випадку, якщо через необережність вийняли вилку з розетки, а потім її вставили назад.
Швидка фіксація
Швидка фіксація захисного кожуха дозволяє легко змінити його положення без використання додаткових інструментів, що значно економить робочий час.
Комфортна робота
Звужена форма корпусу, що дозволяє зручно обхопити інструмент рукою, а також додаткова двопозиційна прогумована рукоятка, швидкозмінний кожух та прогумований кабель довжиною 3 м дають відчутний комфорт при довготривалій роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | немає |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від повторного ввімкнення | є |
| Значення вібрації a h,AG | 6,28 м/с 2 |
| Значення вібрації a h,DC | 2,8 м/с 2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 4000 - 10000 об/хв |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Номінальна напруга/частота | 220-230 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Плавний пуск | є |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Підтримка обертів | є |
| Регулятор обертів | є |
| Робоча вага інструменту | 2,7 кг |
| Робоча потужність | 1600 Вт |
| Рівень звукової потужності L wa | 92 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 81 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип кожуха | швидкознімний |
| Тип рукоятки | коротка |
- Ціна: 4 248 ₴






