




Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина Dnipro-M GS-120S – універсальна модель для побутового та професійного використання. Завдяки оптимальній потужності, що дає мінімальний нагрів та додатковій гумовій рукоятці, яка зменшує вібрацію під час роботи, інструмент швидко та впевнено виконує завдання будь-якого рівня складності.
Призначення
Дана модель чудово впорається з усіма видами побутових робіт (ремонтом вдома, на дачі та в гаражі) та може використовуватись на будівництві або для виробничих потреб (до 7 год на день).
GS-120S ріже арматуру до 18 мм, листовий метал до 5 мм, плитку, камінь, кераміку, цеглу, піно- та газоблоки, а також підходить для роботи з бетоном середньої щільності (до B5 ).
Цей інструмент легко шліфує деревину та метал щіткою діаметром до 100 мм з прямим та плетеним дротом діаметром до 0,5 мм, торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості та самозачіпною насадкою, а також шліфує бетон алмазною чашею до 75 мм.
Потужність
Потужний двигун в 1200 Вт дозволяє різати арматуру 14 мм за 2.9 с, а зачистити зварний шов довжиною 1 м – всього за 3 хв.
Надійність
До засобів захисту, які є у базових моделях (пилозахисні підшипники типу RS, лакове покриття обмотки двигуна, компаундна заливка контактної зони колектора), у GS-120S доданий армований захист двигуна, який вберігає обмотку від пошкодження під час роботи з каменем та бетоном.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалами:
- положення 1-3 – для зняття зазубрин з матеріалу, утворення фасок та інших делікатних видів робіт, де не докладаються зусилля до інструменту (робота з пластиком);
- положення 4 – для шліфування делікатного матеріалу (м’які породи дерева);
- положення 5 – для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень та деформації (тверді породи дерева, метал);
- положення 6 – для різу, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації при нагріванні та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, мармурові поверхні, піно- та газоблоки).
Плавний пуск
Обмежувач пускового струму (функція Soft Start) знижує навантаження на електромережу під час вмикання пристрою, що запобігає його швидкому зносу. Крім того, ця опція стримує інструмент від різкого ривка в момент ввімкнення.
Безпека
Шліфмашина має функцію захисту від випадкового ввімкнення, запобігає автоматичному включенню інструменту після переривання подачі струму. Система працює і в тому випадку, якщо через необережність вийняли вилку з розетки, а потім її вставили назад.
Комфорт в роботі
Компактні габарити корпусу (для моделі з такою потужністю), додаткова двопозиційна прогумована рукоятка, швидкозмінний кожух та прогумований кабель довжиною 3 м дають відчутний комфорт при довготривалій роботі.
Швидка фіксація
Швидка фіксація захисного кожуха дозволяє легко змінити його положення без використання додаткових інструментів, що значно економить час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Довжина шпинделя | 20.0 мм |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | немає |
| Захист від повторного ввімкнення | є |
| Значення вібрації a h,AG | 6,2 м/с 2 |
| Значення вібрації a h,DC | 2,8 м/с 2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 3000-10500 об/хв |
| Максимальна потужність | 1400 Вт |
| Номінальна напруга/частота | 220-230 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Плавний пуск | є |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка потужності | немає |
| Регулятор обертів | є |
| Робоча вага інструменту | 2,4 кг |
| Робоча потужність | 1200 Вт |
| Рівень звукової потужності L wa | 92 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 81 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип кожуха | швидкознімний |
| Тип рукоятки | коротка |
- Ціна: 2 949 ₴






