




Призначення
Мережевий дриль-шуруповерт TD-42 — надійний та універсальний помічник для робіт по дому та в майстерні. Муфта регулювання крутного моменту та двошвидкісний редуктор допомагають однаково ефективно впоратися зі свердлінням та закручуванням кріпильних елементів.
Потужність
Номінальна потужність 350 Вт дозволяє шуруповерту з легкістю справлятися зі свердлінням отворів у сталі (до 12 мм), дереві (до 35 мм) та полімерних матеріалах, а також працювати з кріпильними елементами діаметром до 7,5 мм і довжиною до 80 мм.
Універсальність
Завдяки наявності муфти регулювання крутного моменту дриль-шуруповерт може працювати як з невеликими кріпильними елементами, так і з великими саморізами, не пошкоджуючи матеріал. Дриль має дві швидкості:
1. 0-450 об/хв — для роботи з кріпильними елементами.
2. 0-1750 об/хв — для свердління.
Завдяки потужному двигуну інструмент можна використовувати для розмішування будівельних сумішей у невеликих об’ємах.
Надійність
Мережевий вимикач та підшипники захищені від пилу, а двигун вкритий трьома шарами термостійкого компаунду. Все це дозволяє довгий час працювати у запилених середовищах та підвищує стійкість внутрішніх елементів від наслідків можливого перегріву. Корпус виконаний з ударостійкого пластику, який захищає інструмент від механічних пошкоджень.
Безперервне свердління
Завдяки продуманій системі охолодження та високій надійності дриля-шуруповерта TD-42, роботу можна виконувати в серійному режимі. Спеціальний фіксатор кнопки ввімкнення усуває необхідність постійно утримувати її натиснутою.
Патрон
Одномуфтовий швидкозатискний патрон надійно затискає оснащення діаметром 0.8-10 мм. Для зміни насадок не треба використовувати спеціальні ключі. Це пришвидшує процес та робить його максимально зручним для оператора. Функція блокування шпинделя дозволяє зручно та надійно затискати оснащення однією рукою без зміни робочого хвату.
Ергономіка
Ергономічна прогумована рукоятка забезпечує максимальний комфорт, точність та безпеку під час проведення робіт. Зміна напрямку обертання здійснюється за допомогою зручного перемикача без необхідності зміни положення руки. Інструмент обладнаний системою швидкої заміни щіток — Ви зможете довше використовувати дриль, не відвідуючи сервісний центр.
Мережевий кабель
Мережевий кабель прогумований та має довжину 4 метри. Це дає можливість працювати на віддалені від розеток без необхідності використання подовжувачів. Висока якість дроту дозволяє виконувати роботи за низьких температур навколишнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага інструмента | 1,5 кг |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина з патроном | 24,5 см |
| Довжина при знятому патроні | немає швидкозмінного патрону |
| Діаметр патрона | 0,8-10 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 35 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 12 мм |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :загвинчування | 3.5 м/с2 |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :свердління в металі | 3.5 м/с2 |
| Клас захисту від ураження струмом | 2 |
| Число обертів холостого ходу | 0-450/0-1750 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| М'який/жорсткий/максимальний крутний момент | 22/44/55 Нм |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Матеріал патрона | пластик |
| Напруга мережі / частота | 230 В / 50 Гц |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Регулятор обертів | є |
| Робоча потужність | 450 Вт |
| Рівень звукового тиску, похибка K = 3 дБА | 76,5 дБ(A) |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 87,5 дБ(A) |
| Різьба шпинделя | 3/8-24UNF |
| Ступінь обертального моменту | 20+1 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип патрона | швидкозатискний (одномуфтовий) |
| Функція блокування шпинделя | є |
| Функція реверс | є |
| Фіксація кнопки включення | є |
| Швидкознімний патрон | немає |
- Ціна: 2 097 ₴


