




System-box - все необхідне в одному місці
System-box – модульна система зберігання для різних потреб, представлена у серіях «B» для великогабаритних речей та «M» з розширеними можливостями.
S-Box M90F
Органайзер S-Box M90F із пінними вставками забезпечує безпечне зберігання та транспортування інструментів, електроніки й аксесуарів. Легко комбінується з іншими модулями серії «M».
Універсальне використання
Основною особливістю органайзера є піноматеріал, який складається з кількох шарів високощільної піни. M90F легко налаштувати під індивідуальні потреби — вирізати форму для конкретного інструмента чи приладу.
Надійна конструкція
• Корпус та піноматеріал забезпечують повний захист від ударів, вібрації та подряпин, що ідеально підходить для зберігання навіть крихких матеріалів (оптика, вимірювальні прилади, електроніка).
• Міцна ручка, яка є суцільною з корпусом, та 5 застібок фіксації кришки забезпечують щільне закриття та надійне транспортування органайзера.
Прозора кришка
Полікарбонатна кришка, яка разом з гумовим ущільнювачем надійно захищає від зовнішніх пошкоджень, пилу і води, дає змогу переглядати вміст без зайвого відкриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішні розміри ДхШхВ | 394*240*75 мм |
| Максимальний вантаж | 25 кг |
| Мoдель | M90F |
| Обсяг | 9 л |
| Особливості | стійкий до механічних пошкоджень |
| Петли | посилені |
| Розмір | 450*360*110 мм |
| Серія | S-Box |
| Технічна характеристика | 3 кулі поролону по 2 см |
| Тип замка | поліамід |
| Тип корпусу | ударостійкий |
- Ціна: 1 230 ₴


