




Призначення
З сумкою для інструментів В-47 Ви зможете компактно зберігати і зручно транспортувати ручний та електроінструмент при проведенні монтажних, електромонтажних та інших видів робіт.
Міцність і надійність
Сумка з легкістю витримує інтенсивне і щоденне використання завдяки зносостійкому балістичному нейлону 1680D, з якого вона виготовлена, і оснащенню протиударною водостійкою пластиковою основою. Витримує навантаження до 25 кг.
Конструкційні особливості
Завдяки місткому основному відділенню, системі внутрішніх кишень і знімній перегородці-органайзеру ручний інструмент можна зручно і компактно розташувати всередині сумки. До того ж в ній передбачені:
- накладка плечового ременя з перфорованою тканиною і м'якою підкладкою;
- швидкознімна верхня накладка з фіксатором для будівельного рівня;
- ручка з нержавіючої сталі з м'якою накладкою;
- система зовнішніх кишень з клапанами.
Додатково сумка оснащена тримачем для рулетки і карабіна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня система кишень | є |
| Знімна перегородка-органайзер | є |
| Кількість кистей | 15 |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал | балістичний нейлон 1680D |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь з м'якою накладкою |
| Протиударна пластикова основа | є |
| Розмір | 47х24х35 см (40 л) |
| Тримач карабіна | є |
| Тримач рулетки | є |
| Фіксатор для будівельного рівня | є |
| Швидкознімна накладка | є |
- Ціна: 2 490 ₴






