




System-box - все необхідне в одному місці
System-box – модульна система зберігання для різних потреб, представлена у серіях «B» для великогабаритних речей та «M» з розширеними можливостями.
S-Box M190
Універсальний ящик S-Box M190 об’ємом 19 л легко комбінується з іншими ящиками серії «M», підходить для зберігання й транспортування інструментів та аксесуарів.
Особливості
• Три переставні перегородки всередині та додатковий лоток поверх них забезпечують максимально організоване використання простору.
• Є можливість розмістити до 5 органайзерів S-Box 11" всередині ящика.
Надійна конструкція
Замки з поліаміду, стійкого до навантажень, разом з гумовим ущільнювачем по контуру кришки забезпечують повний захист від проникнення пилу та води в ящик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішні розміри ДхШхВ | 358*245*189 мм |
| Максимальний вантаж | 50 кг |
| Мoдель | М190 |
| Обсяг | 19 л |
| Особливості | стійкий до механічних пошкоджень |
| Петли | посилені |
| Розмір | 450*331*240 мм |
| Серія | S-Box |
| Тип замка | поліамід |
| Тип корпусу | ударостійкий |
- Ціна: 1 440 ₴



