




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний наднизький ДН70А15 (млинець) зусилля 70 тс, хід штока 15 мм.
Мінімальна висота підйому - 35 мм
Максимальна висота підйому – 50 мм
Наднизька висота домкрата моделі ДН70А15 дозволяє використовувати їх в обмеженому просторі, де немає можливості використовувати інші домкрати. Зазвичай вони використовуються у важкому машинобудуванні чи промислових підприємствах, де потрібна велика підйомна сила, але вертикальний простір обмежений. Їх особливість це наднизька висота у складеному положенні.

Переваги гідравлічного домкрата ДН70А15 (млинець):
- хромований поршень
- міцна легована сталь
- малі габаритні розміри
- поршень має плоску поверхню з канавками
- робота в будь-якій горизонтальній площині
- гравітаційне повернення штока
Технічні характеристики:
- Модель: Домкрат гідравлічний наднизький ДН70А15
- Зусилля, тс: 70
- Хід штока, мм: 15
- Робочий об'єм масла, см3: 156
- Висота мінімальна, мм: 35
- Висота максимальна, мм: 50
- Зовнішній діаметр, мм: 185
- Внутрішній діаметр, мм: 115
- Діаметр штока, мм: 115
- Відстань знизу, мм: 17,5
- Маса, кг: 7,5
- Гарантія: 12 місяців
- У комплекті: паспорт, гарантійний талон
Оплата:
- безготівковий розрахунок з ПДВ або без
- оплата банківською картою
- оплата ПРОМоплатой
- відправка наложеним платежем «Новою Поштою» (обов'язкова передоплата 10%).
Прямі поставки гідравлічного інструменту за цінами виробника. Cubometr.com
Номенклатура

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідропривід |
| Країна виробник | Україна |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 115 мм |
| Довжина майданчика | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип | Гідравлічний |
| Ширина | 185 мм |
| Вантажопідйомність | 70 тн |
| Висота підйому | 15 мм |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
- Ціна: 9 460 ₴


