




Призначення
Маска зварювальника Dnipro-M WM-46 забезпечує захист очей і обличчя від впливу ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання під час зварювальних робіт. Маска може використовуватися з будь-якими видами зварювальних апаратів: ММА, МIG, MAG/CO2, TIG. Ідеально підійде для комфортної роботи без відчуття втоми протягом 4-5 годин на день.
Ключові особливості
• Маска зварювальника WM-46 оснащена автоматичним світлофільтром з високою швидкістю спрацьовування — 1/15000 сек. і оглядовим вікном з розміром 90х35 мм;
• Два незалежних датчики безперервно відстежують дугу і забезпечують своєчасне затемнення світлофільтру.
• Світлофільтр має високий клас оптики — 1/1/1/2 і передає чітке рівномірне зображення без спотворень. Ступінь затемнення плавно регулюється, а функція автоперевірки світлофільтру при його ввімкненні дає впевненість у справності маски перед початком роботи.
Режим «Grind»
Варто зазначити наявність режиму шліфування «Grind», завдяки якому спрацьовування світлофільтру можна вимкнути. Це дозволяє проводити механічну обробку металу, наприклад, різання або шліфування, не знімаючи маску.
Функціонал
Зручності у використанні маски додає регулятор чутливості сенсорів дуги. За його допомогою можна налаштувати світлофільтр для комфортної роботи за будь-яких умов: при яскравому сонці і при недостатньому освітленні.
Ще однією особливістю є наявність регулятора часу затримки затемнення. Це дозволяє металу вчасно охолонути після зварювання, не пошкоджуючи очі яскравим випромінюванням.
Живлення
Живлення світлофільтра здійснюється за допомогою двох хімічних батарей типу ААА, які за потреби можна самостійно замінити, а в якості додаткового джерела живлення виступає сонячна батарея.
Підвищена міцність
Корпус маски виконаний з високоміцного нейлону, який відрізняється своєю екологічністю і має невелику вагу. Матеріал не ламається і не деформується навіть при падінні. Водночас він є термостійким як до високих, так і до низьких температур. Тому маску можна використовувати за температури від - 5 до +55 °С.
Комфортна робота
Завдяки невеликій масі (480 г), маска забезпечує мінімальне навантаження на шийні хребці, що зменшує втому під час тривалих робіт. А з детальними налаштуваннями, зварювальник може самостійно відрегулювати необхідні параметри наголівника: глибину посадки, кут нахилу маски, відстань до обличчя і величину обхвату голови. Також маска має фіксоване положення в піднятому стані і комплектується додатковими захисними екранами з полікарбонату.
Декларація та сертифікат
Переглянути декларацію, інструкцію та сертифікат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Габаритні розміри | 230х230х320 мм |
| Діапазон робочої температури | від - 5 до +55 °C |
| Кількість датчиків | 2 |
| Матеріал корпуса | поліамід |
| Оптичний клас світлофільтра | 1/1/1/2 |
| Регулювання "чутливості" та "затримки" | є |
| Режим шліфування | є |
| Розмір оглядового вікна | 90 x 35 мм |
| Розмір світлофільтру | 110 х 90 х 9 мм |
| Розмір сонячної батареї | стандарт |
| Степінь затемнення у світлому/темному стані | 4/ 9-13 DIN |
| Тип харчування | комбіноване |
| Тип зварних робіт | MMA, MIG, MAG/CO2, TIG, CUT |
| Швидка зміна елементів живлення | є |
| Швидкість переходу в світлий стан | 0,1-1 с |
| Швидкість переходу в темний стан | 1/15000 с (за 25 °C) |
- Ціна: 1 098 ₴





