




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Плазморіз CUT-40D — це потужний та ефективний інструмент для різання металу, який широко застосовується для:
- виробництва деталей з прямолінійними і фігурними контурами;
- вирізання отворів або прорізів у металі;
- виготовлення заготовок для зварювання,
- обробки крайок поковок;
- різання труб, смуг, прутків і профілів.
Інструмент забезпечує чистовий різ металу товщиною до 10 мм та чорновий різ до 15 мм завдяки силі струму до 40 А. Плазмотрон з рукавом довжиною 6 м дає змогу охопити широку робочу зону.
Основні характеристики
- Струм різання: 20-40 А
- Товщина різу: чистовий різ - до 10 мм, чорновий різ - до 15 мм
- Довжина рукава: 6 м
- Зажим маси: 3 м з 100% мідного кабелю
Управління та функціонал
- Зручний LED дисплей для точного налаштування робочого процесу.
- Режими роботи 2Т та 4Т:
- 2Т: дуга запалюється при натисканні кнопки та гасне при її відпусканні.
- 4Т: дуга продовжує горіти після відпускання кнопки і гасне при повторному натисканні.
- Регулювання часу затримки та продувки газу від 5 до 15 с, що захищає сопло від прогорання при високих токах.
- Вбудований блок підготовки повітря очищує стиснене повітря від домішок, таких як тверді частинки, масляний та водний конденсат.
- Манометр та регулятор тиску для точного контролю та регулювання робочого тиску повітря.
- Функція Auto-Fan для ефективного охолодження та економії електроенергії.
Різання будь-якого металу
Плазморіз CUT-40D може різати чорні та кольорові метали:
- низьковуглецева, оцинкована і нержавіюча сталі,
- нікелеві сплави,
- алюміній,
- мідь,
- бронза.
Комплектація
В комплекті все необхідне для старту роботи:
- плазмотрон (рукав у зборі, довжина 6 м),
- шланг для підключення стисненого повітря,
- кабель із затискачем маси,
- хомути для шланга підключення стисненого повітря,
- сопло плазмотрона,
- електрод плазмотрона,
- завихрювач плазмотрона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Вихідна напруга холостого ходу | 290 В |
| Габарити | 425×130×245 мм |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Коефіцієнт потужності, cos ф | 0,73 |
| Максимальна споживана потужність | 6,8 кВт |
| Максимальний вхідний струм | 34 А |
| Напруга мережі | 220 В |
| Номінальна робоча напруга | 96 В |
| Номінальний вхідний струм | 19 А |
| Робочий тиск | 3-4,5 Бар |
| Робочий цикл, ПВ при 40°С, струм різання 24 А | 100% |
| Робочий цикл, ПВ при 40°С, струм різання 30 А | 60% |
| Робочий цикл, ПВ при 40°С, струм різання 40 А | 30% |
| Спосіб збудження дуги | високочастотний, дотиком |
| Струм різання, min-max | 20-40 A |
| Тип охолодження | примусове повітряне |
| Товщина різу чорних металів: чистовий/чорновий | 10/15 мм |
| Час затримки газу | 5-10-15 с |
| Час продування після різання | 5-10-15 с |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 16 485 ₴






