




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Зварювальний інвертор M-20D — це потужний та надійний інструмент для професійного використання. Завдяки технічним характеристикам і багатофункціональності він забезпечує високу якість зварювання у будь-яких умовах. Ідеальний вибір для тих, хто цінує високу якість, надійність та зручність в роботі.
Основні характеристики
- Потужність зварювального струму: 20-200 А
- Робочий цикл: 100%
- Робота без втрати потужності при посадці мережі: до 140 В
Особливості конструкції
- Висока напруга холостого ходу (85 В) забезпечує легке та швидке запалювання електрода діаметром від 1,6 до 5 мм.
- Трансформатор та шини виконані зі 100% міді, апарат обладнано професійними транзисторами.
- Три потужні кулери та збільшені вентиляційні отвори дають змогу виконувати роботи електродом 4-5 мм протягом усього робочого дня.
- Плату M-20D оброблено компаундом, що забезпечує захист від пилу, вологи та конденсату. Це дає змогу використовувати апарат в умовах сильного запилення та за різних температур (від -10°С до +40°С).
- Апарат стабільно працює навіть у випадку падіння мережі до 140 В завдяки ємному мережевому фільтру та потужним конденсаторам (820UF 400V 105C x 4 шт.). Коливання та тривале зниження напруги не впливають на якість зварного процесу.
- Всі важливі елементи пайки додатково покриті герметиком.
Налаштування та функції
- Зручний LED дисплей: оператор може легко підібрати силу зварювального струму та налаштувати апарат під свою задачу. Виходячи з обраної сили струму, зварювальний інвертор M-20D відображає рекомендований діаметр електрода та товщину металу для роботи.
- Регулювання сили струму: від 20 до 200 А.
Додаткові налаштування
- Hot-Start (0-10А): корисно під час зварювання погано зачищеного або металу з корозією, заготовок з фарбою, використання неякісних електродів або низької напруги мережі.
- Arc-Force (0-10): підвищує силу струму для збільшення зварювальної дуги та уникнення розриву під час процесу.
- Anti-Sticking: антизалипання електрода.
- VRD (on/off): зниження напруги до безпечного значення 20 В у режимі холостого ходу або відключення функції VRD для швидкого підпалу тугоплавких електродів.
Режими роботи
- MMA: зварювання електродом 1,6-5 мм.
- LIFT-TIG: зварювання спеціальним рукавом для TIG-зварювання з контактним підпалом, вольфрамовим електродом.
Зварювальні кабелі
- В комплекті зварювальні кабелі зі 100% міді, товщина перерізу 20 мм².
- Довжина кабелю тримача електрода 3 метри, кабелю маси - 2,5 метри.
- Байонетні роз’єми розміром 35-50 мм, які продовжують термін служби з’єднань за максимальних навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 8.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 450х170х310 мм |
| Дисплей індикації сили струму | LED дисплей |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 5 мм |
| Діапазон регулювання струму | 20-200 А |
| ККД | 90% |
| Кабель тримача електроду | 3 м |
| Кабель тримача маси | 2,5 м |
| Клас захисту корпусу | IP21S |
| Максимальна активна потужність | 7 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 11 кВА |
| Мoдель | M-20D |
| Напруга мережі | 230 В |
| Напруга холостого ходу U0 | 85/85 |
| Наявність транспортувальної ручки | є |
| Робота без втрати потужності від | 140 В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі | 100% (40°С) |
| Розміри роз'ємів | 35-50 мм |
| Тип електрода | сталь / чавун / нержавіюча сталь |
| Тип охолодження | примусове повітряне |
| Функції | AntiStick / HotStart(85В) / ArcForce/ VRD / TermoControl / LIFT-TIG |
- Ціна: 11 250 ₴






