




Призначення
Паяльник для пластикових труб Dnipro-M PW-86 – універсальний електроприлад для з'єднання пластикових труб шляхом зварювання. Необхідний інструмент для монтажу систем водопостачання, опалення та подачі повітря, в тому числі у важкодоступних місцях.
Потужність
Потужність інструменту складає 860 Вт. До температури 270°C насадки паяльника нагріваються усього за 3 хвилини. Терморегулятор дозволяє точно виставити необхідну температуру та підтримувати її при тривалій роботі.
Насадки
Насадки паяльника (20, 25, 32, 40 мм) мають високу теплопровідність, відмінно накопичують та віддають тепло під час зварювання. Подвійне тефлонове покриття та точна геометрія насадок забезпечують високу якість зварювальних робіт. Ресурс експлуатації насадок при дотриманні умов експлуатації – більше 250 зварювань.
Підошва та кабель живлення
U-подібна полірована підошва максимізує контакт та передачу тепла від ТЕН-у до насадки, що дозволяє розігрівати насадку до робочої температури за 3 хвилини. Кабель живлення інструменту (1,5 м) стійкий до термічних та механічних пошкоджень.
Комфорт
Міцна підставка дозволяє надійно та легко фіксувати паяльник, а можливість працювати з декількома насадками одночасно прискорює роботу та робить її більш зручною. Зберігати та транспортувати електроприлад та всі необхідні аксесуари зручно в металевому кейсі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Час розігріву | 3 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,65 кг |
| Діапазон робочої температури, °С | 0-300° |
| Кейс | металевий |
| Клас електробезпеки | 2(‖) |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість ТЕН-ів, шт | 1 |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість отворів для встановлення насадок, шт | 2 |
| Матеріал нагрівальної платформи | алюміній |
| Напруга мережі | 230 В |
| Потужність | 860 Вт |
| Регулювання температури | є |
| Тип | Паяльники для труб |
| Тип корпусу | U-подібній |
| Тип нагрівання | періодичне |
| Точність | ± 25°С |
- Ціна: 1 749 ₴




