




Призначення
Реноватор MF-42SEQ завдяки відповідним насадкам дає можливість обробляти: дерево, метал, кераміку, пластик, бетон та інші матеріали. Універсальний інструмент у сфері монтажу та проведення ремонтно-будівельних робіт. За рахунок форми корпусу, безпечного та чистого принципу роботи він буде незамінний під час обробки матеріалів у важкодоступних місцях, де потрібна точність, не залишає після використання засмічення. Іде в комплекті з кейсом для зберігання та транспортування.
Продуктивність
У моделі реалізовано функцію підтримки обертів із датчиком Холла. Це дозволяє не втрачати продуктивність навіть під час роботи на малих обертах. Завдяки куту осциляції 4,5 градуси насадки виконують завдання ще швидше, а металевий корпус редуктора ефективно відводить тепло під час тривалої роботи.
Заміна насадки
Модель має функцію швидкої заміни насадки із запобіжником. Оснащення надійно фіксується за рахунок 12 точок кріплення.
Робота у важкодоступних місцях
- За допомогою насадки вигнутої форми можна виконати підрізання дверного короба або плінтуса перед укладанням покриття для підлоги.
- Дельтаподібний тримач наждакового паперу дає змогу виконати шліфування у складних місцях з'єднання деталей.
Пилевидалення
У моделі передбачена система підключення пилососа — можна скоротити час на прибирання і працювати в комфортній обстановці.
Додаткова рукоятка
У комплекті з реноватором MF-42SEQ йде додаткова ручка з функцією гасіння вібрації. Її можна встановити по обидва боки інструменту. До того ж вона сумісна з кутовими шліфувальними машинами Dnipro-M, що розширює спектр її використання.
Мережевий кабель
- Довжина мережевого кабелю — 3 м.
- Ізоляція виготовлена з еластичної гуми, що захищає кабель від ламкості за низьких температур.
- Для зручного зберігання на кабелі передбачена стрічка VELCRO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 1.6 кг |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина шнура | 3 м |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кут коливань | 4,5 |
| Кількість обертів | 8000-16000 об/хв |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Напруга мережі | 230 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Призначення | Професійне |
| Підтримка обертів | є |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Швидка заміна оснащення | є |
- Ціна: 3 897 ₴






