




Призначення
Акумуляторний будівельний фен DGH-200 призначений для ефективного паяння, надання форми пластику, видалення клею, а також швидкого сушіння та усадки різних матеріалів.
5 температурних режимів
Можливість регулювати температуру від 100°С до 550 °С робить фен універсальним для роботи з різними типами матеріалів.
Функція продувки тена
Після вимкнення фен автоматично продуває нагрівальний елемент для швидкого і безпечного охолодження, подовжуючи термін служби інструменту та запобігаючи ризику пошкодження поверхонь.
Швидка та безпечна заміна насадок
Рухоме пластикове кільце дає змогу безпечно змінювати насадки одразу після роботи, не чекаючи їхнього охолодження.
Підсвітка робочої зони
Світлодіодна підсвітка забезпечує комфортну роботу навіть у місцях зі слабким освітленням.
Фіксація кнопки ввімкнення
Фіксатор кнопки дає змогу комфортно працювати без необхідності постійно утримувати кнопку ввімкненою.
Широка комплектація
• Рефлекторна насадка: для кругового прогрівання, термоусадки дротів та деформації пластикових труб.
• Редукційна насадка: для зварювання труб та ремонту пластикових деталей.
• Плоска насадка: для видалення шпаклівки, фарби, лаку та клею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна напруга | 20 В |
| Мoдель | DGH-200 |
| Номінальна напруга | 18 В |
| Об'єм повітряного потоку | 60 л/хв |
| Підсвітка робочої зони | є |
| Регулювання температури | є |
| Сила тока | 16 А |
| Температура нагрівання 1 рівень | 100 °С |
| Температура нагрівання 2 рівень | 200 °С |
| Температура нагрівання 3 рівень | 300 °С |
| Температура нагрівання 4 рівень | 400 °С |
| Температура нагрівання 5 рівень | 550 °С |
| Функція охолодження тена | є |
| Функція швидкого зняття насадки | є |
| Час нагріву 1 рівень | 15 сек |
| Час нагріву 2 рівень | 19 сек |
| Час нагріву 3 рівень | 21 сек |
| Час нагріву 4 рівень | 25 сек |
| Час нагріву 5 рівень | 35 сек |
- Ціна: 2 100 ₴






