




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуктивність
Циркулярна пила Dnipro-M CS-185LX має номінальну потужність 1400 Вт, що дозволяє працювати з твердими породами деревини. Конструкція дозволяє встановити диск 190 мм, що розширює спектр пиляльних дисків для використання.
Особливості
- у підошві передбачений регулювальний гвинт, який забезпечує точне позиціонування пили під 90 градусів;
- є шкала, яка дозволяє виставляти точну глибину пропилу, що дає можливість робити наскрізні пази в матеріалі;
- пила має мережевий вимикач ТМ «Jiaben», Який продолжает срок служби інструменту;
- металеві щіткотримачі виконані з латуні, що дозволяє відводити тепло від зони нагріву і робить вузол більш довговічним;
- обмежувач пружини графітової щітки убезпечить двигун при їхньому зносі.
Знімний патрубок
У кожусі передбачений знімний патрубок для підключення пилососа, а якщо його зняти, то ніщо не буде перешкоджати ефективному відведенню стружки.
Міцність і надійність
- підошва і відкидний захисний кожух виконані зі сплаву алюмінію, який витримує експлуатацію в агресивному будівельному середовищі;
- доступ до щіток виконаний окремими знімними кришками, що забезпечує простоту і надійність цього вузла.
Безпека
- каучукова втулка на підшипнику ротора запобігає пошкодженню корпусу при виході з ладу підшипника;
- заливка компаундом обмотки якоря дозволяє використовувати інструмент у промислових цілях;
- повністю герметичний редуктор запобігає витіканню мастила і потрапляння в нього пилу;
- вал посаджений на кульковий підшипник, що збільшує життєвий ресурс вузла і точність робіт.
Ергономіка і комфорт
- рукоятки інструменту мають прогумовані ділянки, що полегшує контроль інструменту під час роботи і дарує додаткове відчуття комфорту в спекотну пору року (в разі запотівання долоні оператора);
- фіксатори виконані з ABS-пластика і мають масивні розміри, що дозволяє витрачати мінімум зусиль на фіксацію в необхідному положенні;
- велика площина кришки двигуна дозволяє надійно розташувати інструмент на поверхні при заміні пиляльного диска.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | немає |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Діаметр диску | 185 мм |
| Захист від випадкового ввімкнення | є |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Максимальна глибина різу під кутом 45° | 45 мм |
| Максимальна глибина різу під кутом 90° | 62 мм |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Максимальний кут похилого різу | до 45° |
| Матеріал захисного кожуха | алюміній |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Напруга мережі | 230 В |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Посадковий діаметр вала | 20 мм |
| Похибка вимірювання вібрації | 1,5 м/с2 |
| Похибка вимірювання звукового тиску | 3 Дб(A) |
| Похибка вимірювання потужності шуму | 3 Дб(A) |
| Підтримка обертів | немає |
| Регулювання швидкості | немає |
| Робоча потужність | 1800 Вт |
| Розклинюючий ніж | немає |
| Рівень звукового тиску LPA | 93 Дб(A) |
| Рівень потужності шуму LWA | 104 Дб(A) |
| Сумарна вібрація аh | 5,54 м/с2 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Швидкість обертання диска | 5000 об/хв |
- Ціна: 3 897 ₴




