




Удосконалена модель
Ця пила — це нова версія нашої популярної моделі CS-185. Основні оновлення були спрямовані на підвищення точності та комфорту в роботі:
- зручне утримання за рахунок нового дизайну ручки;
- є обмежуючий гвинт налаштування під 90 °, що дозволяє підвищити точність інструменту;
- ергономічна кнопка блокування запуску достатньо виступає для зручного використання як шульгою, так і правшею;
- можливість підключення пилососа через комплектний патрубок;
- наявність шкали занурення для швидкого налаштування пропилу;
- додаткова ручка для надійного утримання під час інтенсивної роботи та перенесення інструменту;
- пила підтримує диск 190 мм, що полегшує вибір витратного інструменту;
- гвинти фіксацій мають пластикові накладки для більшого комфорту під час налаштування кутів;
- підпружинений захисний кожух виконаний з алюмінію та має форму, яка дозволяє працювати плавно і без ривків навіть із тонкими матеріалами;
- кришки щіткового вузла нового типу для комфортного обслуговування.
Довговічність та надійність
- обмотки двигуна виконані з міді та покриті термостійким лаком, а також зафіксовані бандажом;
- підшипники мають пилозахист та каучукову втулку у місці посадки двигуна в корпус;
- шестерні редуктора загартовані та встановлені на кулькові підшипники в корпусі;
- металева втулка фіксатора глибини не послаблює фіксацію навіть за інтенсивної роботи;
- мережевий кабель з еластичної гуми не потріскається навіть за мінусової температури.
Багатофункціональність
Інструмент має функцію регулювання нахилу диска, що дозволяє використовувати його під кутом 45˚, а із застосуванням механізму регулювання глибини різу — виконувати глухий пропил. Це дозволяє виготовляти шипові з'єднання. До того ж сталева робоча платформа посилена ребрами жорсткості та має 4 отвори для стаціонарного кріплення.
Комфорт під час роботи
• легкий запуск за рахунок точного виконання шестерен, що також позитивно позначається на звуку запуску;
• пилу CS-185M зручно утримувати та контролювати під час роботи, при транспортуванні на будівельному майданчику;
• система бічного видалення пилу відводить тирсу в бік від оператора;
• відстань від рукоятки до захисного корпусу складає 42 мм — достатньо для зручної роботи незалежно від розміру долоні;
• дифузори на редукторі ефективно здувають стружку з лінії різу.
Особливості кабелю
- завдяки його довжині (3 м) виконувати роботи здебільшого можна без використання подовжувача;
- ізоляція з еластичної морозостійкої гуми;
- текстильна стрічка VELCRO для зручного зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 4.3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | немає |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Діаметр диску | 185 мм |
| Захист від випадкового ввімкнення | є |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Максимальна глибина різу під кутом 45° | 45 мм |
| Максимальна глибина різу під кутом 90° | 62 мм |
| Максимальна потужність | 1900 Вт |
| Максимальний кут похилого різу | до 45° |
| Матеріал захисного кожуха | алюміній |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Напруга мережі | 230 В |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Посадковий діаметр вала | 20 мм |
| Похибка вимірювання вібрації | 1,5 м/с2 |
| Похибка вимірювання звукового тиску | 3 Дб(A) |
| Похибка вимірювання потужності шуму | 3 Дб(A) |
| Підтримка обертів | немає |
| Регулювання швидкості | немає |
| Робоча потужність | 1700 Вт |
| Розклинюючий ніж | немає |
| Рівень звукового тиску LPA | 93 Дб(A) |
| Рівень потужності шуму LWA | 104 Дб(A) |
| Сумарна вібрація аh | 3,92 м/с2 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Швидкість обертання диска | 5000 об/хв |
- Ціна: 3 189 ₴





