




Призначення
З відбійним молотком SH-45 ви можете швидко, комфортно і безпечно виконувати демонтажні роботи як вдома, так і на будівельному майданчику. Його основне завдання — руйнування бетонних, цегляних та інших конструкцій і поверхонь з твердих матеріалів, а также для утрамбовування сипучих матеріалів.
Продуктивність
Завдяки високій потужності інструмент можна тривалий час використовувати для безперервної роботи за високих навантажень. Відбійний молоток забезпечує високу продуктивність руйнування, при цьому зберігаючи можливість використовувати його під кутом до основи. Збільшений ударний механізм і не редуктор, що не обслуговується, роблять дану модель відмінним вибором для щоденного комерційного застосування.
Система охолодження і антивібрації
Охолодження ударного механізму під час інтенсивних робіт забезпечує алюмінієвий корпус редуктора, а широкі вентиляційні отвори сприяють ефективному охолодженню двигуна.
Технологія AVT знижує негативний вплив вібрації, роблячи тривалу роботу безпечною і комфортною, захищаючи від професійних хвороб.
Інтенсивна робота
Фіксатор оснащення виконаний із загартованої сталі з додаванням молібдену, що підвищує його стійкість до високих навантажень і дозволяє тривалий час працювати в інтенсивному режимі. Відбійний молоток SH-45 — ідеальний варіант для щоденного професійного використання.
Мобільність
Інструмент має довгий прогумований кабель, який дозволяє працювати на великих майданчиках без використання подовжувача. Також для зручності використання і зменшення навантаження на руки під час роботи відбійний молоток має функцію фіксації кнопки «Пуск». Оператору не потрібно утримувати кнопку ввімкнення під час безперервної роботи.
Комфортна і безпечна робота
Прогумовані рукоятки інструменту перешкоджають зісковзуванню, роблячи роботу в запиленому середовищі або вологими руками зручною і безпечною. Додаткову рукоятку можна встановити у комфортне положення інструменту за будь-якого сценарію роботи.
Обслуговування і комплектація
Редуктор у моделі SH-45 не потребує використання рідкого масла, дозволяючи довше працювати без необхідності обслуговування. У наборі до відбійних молотків йде повний комплект, необхідний для початку роботи, включно з пікою і долотом. Розпакуйте інструмент і приступайте до роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 18.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки ввімкнення | є |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Значення вібрації ahCheq при роботі долотом | 21,3 м/с2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість ударів | 2100 уд/хв |
| Напрямок роботи | стіна, підлога |
| Номінальна потужність | 1850 Вт |
| Пилезахисна кнопка | є |
| Плавний пуск | немає |
| Похибка акустичних вимірювань K | 3 дБ(A) |
| Похибка вібрації при роботі долотом, К | 1,5 м/с2 |
| Продуктивність | 18 т бетону щодня |
| Регулювання кута оснастки | немає |
| Регулятор обертів | немає |
| Рівень звукової потужності, Lwa | 104 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання, Lpa | 93 дБ(А) |
| Сила удару | 45 Дж |
| Система антивібрації | є |
| Тип мастила | Консистентне мастило |
| Тип патрона | SDS-HEX 30mm |
- Ціна: 14 190 ₴




