




Призначення
Полірувальна машина PM-12SE — ідеальне рішення для локального усунення подряпин, полірування фар та інших невеликих за площею елементів. Стане чудовим вибором для довготривалих робіт з кругом діаметром до 80 мм та для короткотривалих робіт з кругом 100-125 мм та більше.
Особливості
- Найлегша модель у лінійці. PM-12SE важить 1,9 кг. Можна тривалий час використовувати інструмент на витягнутих руках без відчуття втоми.
- Максимальний контроль під час роботи. Полірувальну машину можна тримати у точці обертання диска завдяки прогумованій накладці на редукторі.
- Плавний пуск. Запуск інструменту комфортний та безпечний, що знижує ризик пошкодження оброблюваної поверхні.
Фіксація робочого стану
Кнопка запуску фіксується у робочому стані, що дає змогу утримувати інструмент двома руками у будь-якому зручному положені.
Світловий індикатор
Він дає змогу зрозуміти, коли інструмент включено в розетку, виявити знос щіток.
Мережевий кабель
Тепер його довжина складає 5 м, що дає змогу використовувати інструмент без подовжувача. За рахунок використання якісної гуми кабель став ще еластичнішим та стійкішим до низьких температур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Значення вібрації | 5.87 |
| Кількість обертів | 800-2800 об/хв |
| Номінальна потужність | 710 Вт |
| Плавний пуск | є |
| Підтримка обертів | є |
| Регулятор обертів | є |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 88,3 |
| Рівень звукого тиску, похибка K = 3 дБ | 77,3 |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип | Роторна |
- Ціна: 3 690 ₴




