




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Професійна полірувальна машина PM-18SED роторного типу впорається з довготривалими об’ємними роботами, наприклад, поліруванням капоту, даху, дверей та інших габаритних об’єктів. Стане ідеальним рішенням для швидкого прогріву лаку та усунення глибоких подряпин на лакофарбовому покритті.
Особливості
- Плавний пуск забезпечує комфортний та безпечний запуск полірувальної машини, знижуючи ризик пошкодження оброблюваної поверхні.
- Пам’ять обертів спрощує використання інструменту: при кожному увімкненні/вимкненні не потрібно знову налаштовувати необхідні робочі оберти, адже полірувальна машина зберігає вибраний вами режим.
- Регулювання швидкості здійснюється двоми способами: за допомогою перемикання кнопок “+” і ”-” або силою натискання кнопки.
- Підтримка потужності дає змогу уникнути ривків під час роботи, робить процес полірування стабільнішим навіть за суттєвих навантажень.
Інформативний дисплей
За його допомогою можна відстежувати положення регулятора обертів та кількість обертів (450-2000 об/хв).
Індикатор зносу щіток сповіщає про необхідність їхньої заміни, а індикатор перевантаження сигналізує про надмірне навантаження на інструмент, уберігаючи його від передчасного виходу з ладу.
Комфорт під час роботи
- Модель PM-18SED має широкий спектр регулювання обертів від 450 до 2000 об/хв, що дозволяє виконувати як делікатні роботи, так і швидке агресивне полірування.
- Невелика вага (2,3 кг) дає змогу працювати тривалий час на витягнутих руках без відчуття втоми.
- Низький профіль хвату забезпечує кращий контроль процесу полірування, можливість працювати під різними кутами та витрачати менше зусиль на утримання інструменту.
- Еластичний гумовий кабель дає змогу працювати навіть за низьких температур, а його довжина (5 м) цілком достатня для використання інструменту без подовжувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Діаметр круга | 150 мм |
| Значення вібрації | 3,2 |
| Кількість обертів | 300-2000 |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Плавний пуск | є |
| Підтримка обертів | є |
| Регулятор обертів | є |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 93 |
| Рівень звукого тиску, похибка K = 3 дБ | 85 |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип | Роторна |
- Ціна: 5 985 ₴





