




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Полірувальна машина PM-15SED — ідеальне рішення для комплексного делікатного полірування, усунення голограм на покритті та виконання фінішних робіт. Завдяки ексцентриситету у 15 градусів процес полірування стає ще швидшим і ефективнішим без ризику перегріву лакофарбового покриття.
Особливості
- Плавний пуск забезпечує комфортний та безпечний запуск інструменту, знижуючи ризик пошкодження оброблюваної поверхні.
- Пам’ять обертів спрощує використання: при кожному увімкненні/вимкненні інструменту не потрібно знову налаштовувати необхідні робочі оберти, адже полірувальна машина зберігає вибраний вами режим.
- Регулювання швидкості здійснюється двоми способами: за допомогою перемикання кнопок “+” і ”-” або силою натискання кнопки, що підвищує зручність роботи.
- Підтримка потужності дозволяє уникнути ривків під час роботи, робить процес полірування стабільнішим навіть за суттєвих навантажень.
Інформативний дисплей
За його допомогою можна відстежувати положення регулятора обертів та кількість обертів (3000-4800 об/хв).
Індикатор зносу щіток сповіщає про необхідність їхньої заміни, а індикатор перевантаження сигналізує про надмірне навантаження на інструмент, уберігаючи його від передчасного виходу з ладу.
Комфорт під час роботи
- Полірувальна машина має низький рівень вібрації, що є найбільш відчутним показником якості збірки та деталей, оскільки після тривалого використання інструменту не виникає неприємного поколювання чи оніміння рук.
- Невелика вага (2,3 кг) дає змогу працювати тривалий час на витягнутих руках без відчуття втоми.
- Низький профіль хвату забезпечує майстру кращий контроль процесу полірування, можливість працювати під різними кутами та витрачати менше зусиль на утримання інструменту.
- Еластичний гумовий кабель дає змогу працювати навіть за низьких температур, а його довжина (5 м) цілком достатня для використання полірувальної машини без застосування подовжувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Значення вібрації | 3,2 |
| Кількість обертів | 3000-4800 |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Плавний пуск | є |
| Підтримка обертів | є |
| Регулятор обертів | є |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 93 |
| Рівень звукого тиску, похибка K = 3 дБ | 85 |
| Різьблення шпинделя | M8 |
| Тип | ексцентрикова |
| Хід ексцентрика | 15 мм |
- Ціна: 5 790 ₴





