




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Стрічкова шліфувальна машина BS-100S призначена для чорнового та чистового шліфування плоских та опуклих поверхонь.
Особливості
- приводний барабан має бочкоподібну форму, що додатково центрує стрічку
- пиловідвід сумісний з пилососами за рахунок круглого перерізу
- приводний ремінь поліклиновий витримує короткочасні надмірні навантаження
- важіль натягу стрічки виконаний з металу
- керамічні вставки захищають корпус від пошкоджень (у разі зміщення стрічки)
- відкидна кришка для роботи переднім барабаном (шліфування у важкодоступних місцях, шліфування радіусів тощо)
- LED підсвітка робочої зони
- пилозахищені підшипники
- можливість використання у стаціонарному режимі за рахунок фіксації комплектними струбцинами
- зручна рукоятка з прогумованими вставками для комфортної роботи
- кнопка включення з можливістю фіксації для тривалої роботи
- регульована вторинна рукоять
- зручний регулятор обертів (6 положень) для різних завдань та матеріалів
- еластичний кабель довжиною 3 м з прогумованою ізоляцією та зручною липучкою для зберігання
Оптимальна потужність
Завдяки потужності 1050 Вт стрічкову шліфувальну машину можна використовувати для обробки дерев'яних та пластикових поверхонь, видалення старого лакофарбового покриття, надання заготовкам певної форми.
Комплектація
В комплекті литі струбцини з ребрами жорсткості, три абразивні стрічки на тканинній основі з якісним швом стикування (Р60/80/120), пилозбірник з двошарової тканини, який допомагає зберегти чистоту оброблюваної поверхні та робочого місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Звуковий тиск, LpA | 96 3 дБ(A) |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Напруга мережі | 230 В |
| Наявність LED підсвітки | є |
| Номінальна потужність | 1050 Вт |
| Регулятор обертів | є |
| Розмір шліфувальної стрічки | 533 х 76 мм |
| Швидкість протяжки стрічки | 200-380 м/хв |
- Ціна: 3 399 ₴



