




ПРИЗНАЧЕННЯ
Електричний рубанок PL-113 – найкращий вибір для щоденного, тривалого використання. Чудово підійде як для робіт з серійного виробництва дерев'яних виробів та робіт з дерев'яним покриттям, так і для домашнього використання.
ПОТУЖНІСТЬ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Продуктивний двигун потужністю 1100 Вт збільшує робочий цикл та дає змогу працювати з заготовками шириною до 110 мм при максимальній глибині стругання 3 мм. Це дозволяє вирішити всі поставлені завдання, витрачаючи менше часу на додаткові проходи та зупинки для перерви в роботі.
БЕЗПЕКА ТА ЗРУЧНІСТЬ
Кнопка захисту від випадкового ввімкнення забезпечує максимальну безпеку в користуванні електрорубанком, а для надійного утримання на рубанку передбачена додаткова рукоять. Крім цього, всі елементи управління прогумовані, що підвищує контроль під час роботи, водночас зменшуючи вібрацію.
РЕГУЛЮВАННЯ ГЛИБИНИ
Можливість регулювання глибини від 0,25 до 3 мм, дозволить підібрати оптимальний шар зняття деревини і виставити саме те значення, яке потрібно, адже крок регулювання становить 0,25 мм. Наприклад, для нерівномірної поверхні слід виставляти максимальне значення, а для фінішної обробки найменше значення.
ВИБІРКА ФАСОК
Наявність двох V-подібних канавок на підошві рубанку дозволить робити бокові фаски різної глибини. Але не слід забувати при цьому виставляти в положення «0» глибину стругання.
НАДІЙНІСТЬ
Стругальний вал на етапі виробництва проходить балансування, що зменшує рівень вібрації і, як наслідок, підвищує якість оброблювальної поверхні. Також в самому валу є проточки, які його полегшують. Це рішення дозволило зменшити надлишкове навантаження на двигун, що в поєднанні з поліклиновим ременем приводу дає високу продуктивність при меншій потужності.
КОМФОРТ ТА МОЖЛИВОСТІ
Рубанок комплектується двосторонніми ножами, що дозволяє працювати вдвічі більше, адже при зношенні ножів, їх потрібно буде лише перевернути та встановити. Їхнє регулювання не потребує особливих навичок, завдяки системі регулювальних гвинтів. Цей процес спрощує детальна інструкція з зображеннями. Також комплектація включає в себе підставку ST-110, яка перетворює інструмент в маленький фугувальний станок для зручності обробки малогабаритних деталей.
МЕРЕЖЕВИЙ КАБЕЛЬ
Ізоляція кабелю виготовлена з еластичної гуми, що захищає його від ламкості за низьких температур, а з довжиною 3 м без проблем можна працювати без подовжувача (на відповідній відстані від електромережі). Додатково для економії часу на кабелі присутня стрічка з тканини VELCRO, тому не потрібно буде намотувати кабель на інструмент для зручного зберігання.
ПАРКУВАЛЬНИЙ ВАЖІЛЬ
В рубанку встановлений важіль паркування, який захистить ножі та матеріал від пошкодження в разі встановлення інструменту на верстат. Додатково має функцію фіксації положення для зручної роботи зі стаціонарною стійкою ST-110.
ЧИСТОТА В РОБОТІ
Відведення стружки здійснюється на 2 сторони, що забезпечує максимальний комфорт в роботі інструментом, а можливість збору стружки в підключений пилосос за допомогою адаптера назавжди позбавить від проблем із скупченням стружки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| V-подібні канавки для фасок | 2 шт |
| Індикатор мережі | є |
| Вибирання четверті | немає |
| Вивід стружки на 2 сторони | є |
| Глибина стругання | 3 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Додатковий адаптер для пилососа | є |
| Діаметр адаптеру стружковідведення внутрішній | 35 мм |
| Діаметр адаптеру стружковідведення зовнішній | 39 мм |
| Діаметр патрубку стружковідведення внутрішній | 42 мм |
| Діаметр патрубку стружковідведення зовнішній | 47,5 мм |
| Захист від випадкового ввімкнення | є |
| Крок глибини стругання | 0,25 мм |
| Кількість ножів | 2 |
| Кількість обертів | 16000 об/хв |
| Максимальна потужність | 1300 Вт |
| Материал лезвий | HSS сталь |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Можливість стаціонарного встановлення | при використанні підставки ST-110 |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Паркувальний важіль | є |
| Плавний пуск | немає |
| Робоча потужність | 1100 Вт |
| Тип ножів | швидкозмінні, двосторонні |
| Ширина стругання | 110 мм |
- Ціна: 5 199 ₴



