




Призначення
Електрорубанок PL-82 — універсальний інструмент для домашньої майстерні. Його можна використовувати для обробки дерев'яних поверхонь, зняття чверті, підрізування фасок.
Регулювання глибини
В інструменті передбачена можливість регулювання глибини від 0,2 до 2 мм з кроком 0,2 мм, що дозволяє зняти необхідний шар деревини. Наприклад, для вирівнювання поверхні необхідно встановлювати максимальне значення, а для обробки — найменше.
Контроль під час роботи
- кнопка захисту від випадкового включення;
- прогумовані елементи управління, які одночасно підвищують контроль при роботі і зменшують вібрацію;
- додаткова передня рукоятка дозволяє надійно утримувати і зручно працювати інструментом;
- індикатор мережі, який сигналізує про втрату напруги, допомагає швидко діагностувати несправності в разі їх виникнення.
Вибірка чверті
Інструмент має можливість вибірки чверті (фальцювання). Вона можлива завдяки наявності паралельної направляючої та направляючої для стругання фальця. Необхідну ширину стругання можна встановити за допомогою паралельної направляючої.
Вибірка фасок
Опорні підошви з литого алюмінію, відкалібровані фрезеруванням, міцні і точні, а дві V-подібні канавки на підошві інструменту дозволяють робити бічні фаски різної глибини. Глибину стругання в цьому випадку необхідно виставляти в положення «0».
Комфорт та можливості
- використання двосторонніх ножів;
- просте регулювання ножів за допомогою системи регулювальних гвинтів;
- важіль парковки для захисту ножів і поверхні від пошкодження.
На етапі виробництва стругальний вал проходить балансування, що дозволяє зменшити рівень вібрації і, як наслідок, підвищити якість результату обробки. Завдяки проточкам в самому валу, які його полегшують, вдалося зменшити надмірне навантаження на двигун.
Мережевий кабель
Кабель захищений від ламкості при низьких температурах завдяки ізоляції, виготовленої з еластичної гуми. Він має довжину 3 м, що дозволяє без проблем використовувати інструмент без подовжувача. Для зручного зберігання рубанка на кабелі додатково присутня стрічка з тканини VELCRO.
Чистота під час роботи
Відведення стружки здійснюється в дві сторони, також є можливість її збору в мішок, підключення пилососу через патрубок 35 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| V-подібні канавки для фасок | 2 шт |
| Індикатор мережі | є |
| Вибирання четверті | є |
| Вивід стружки на 2 сторони | є |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Додатковий адаптер для пилососа | немає |
| Діаметр адаптеру стружковідведення внутрішній | немає |
| Діаметр адаптеру стружковідведення зовнішній | немає |
| Діаметр патрубку стружковідведення внутрішній | 35 мм |
| Діаметр патрубку стружковідведення зовнішній | 42 мм |
| Захист від випадкового ввімкнення | є |
| Крок глибини стругання | 0,2 мм |
| Кількість ножів | 2 |
| Кількість обертів | 17000 об/хв |
| Материал лезвий | HSS сталь |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Можливість стаціонарного встановлення | при використанні підставки ST-82 |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Паркувальний важіль | є |
| Плавний пуск | немає |
| Тип ножів | швидкозмінні, двосторонні |
| Ширина стругання | 82 мм |
- Ціна: 3 969 ₴






