




Призначення
Безударний дриль ND-45 — універсальна модель, що може просвердлити отвори у металі, деревині, пластику або кераміці. Номінальна потужність 450 Вт та швидкість 3200 об/хв допоможуть швидко, точно та якісно виконати свердління у металі до 8 мм та деревині — до 20 мм. Інструмент стане ідеальним вибором для столярних майстерень, СТО, а також вірним помічником будь-якого домашнього майстра.
Регулювання обертів
Можливість плавного регулювання обертів на кнопці допоможе швидко підібрати необхідний режим роботи під певний матеріал або конкретне завдання. Це також дає можливість використовувати дриль для завертання кріпильних виробів.
Зручне використання
Дриль відмінно підійде для роботи однією рукою завдяки малій вазі та ергономічному прогумованому корпусу. За допомогою кліпси дриль можна зручно повісити на ремінь або пояс, а довгий кабель дозволить працювати на віддалені від розетки.
Надійний патрон
Основною особливістю дрилю є безключовий металевий патрон з замком та можливістю додаткового затягування (тріскачкою). Це дозволить максимально просто та міцно затягувати хвостовики діаметром від 0,8 до 10 мм без необхідності використовувати спеціальний ключ.
Високий рівень надійності
Завдяки наявності двох пилозахищених кулькових підшипників на валу шпинделя та трьох підшипників на валу ротора, у патроні відсутнє биття, а редуктор здатний витримувати значні навантаження. Ви зможете точно та впевнено працювати навіть з оснащенням малих діаметрів.
Пилозахищена кнопка
Інструмент має пилозахищену кнопку, що дозволяє довгий час працювати в запилених середовищах, таких як майстерня чи будівельний майданчик. Пил не буде забиватися в інструмент — дриль прослужить довше, а сама кнопка не заїдатиме.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр патрона | 0,8-10 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 20 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 8 мм |
| Значення вібрації ahd | 3,11 м/с2 |
| Клас захисту від ураження струмом | 2 |
| Крутний момент | 9,6 Нм |
| Число обертів холостого ходу | 3200 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна потужність | 550 Вт |
| Матеріал корпусу редуктора | пластик |
| Номінальна потужність | 450 Вт |
| Похибка акустичних вимірювань K | 3 дБ(A) |
| Похибка вимірювання K | 1,5 м/с2 |
| Регулятор обертів | є |
| Режим удару | немає |
| Робоча потужність | 470 Вт |
| Рівень звукової потужності LWA | 87 дБ(A) |
| Рівень тиску звукового випромінення Lpa | 76 дБ(A) |
| Різьба шпинделя | 3/8-24UNF |
| Тип дриля | безударний |
| Тип патрона | безключевий, з замком |
| Фіксація кнопки включення | є |
- Ціна: 1 950 ₴



