




Призначення
Перфоратор бочковий Dnipro-M BH-30 призначений для буріння отворів у твердих і м'яких матеріалах, демонтажу та інших видів будівельних і ремонтних робіт: забивання, трамбування, бучардування.
Надійність
- підшипники і кнопка надійно захищені від пилу, що дозволяє працювати тривалий час навіть в умовах великих будівельних майданчиків;
- поліамідний корпус надійно захищає інструмент при ударах і падіннях, а також володіє морозостійкістю до -70 °С;
- індикатор наявності мережі полегшить пошук несправності і сповістить про підключення інструменту до мережі (якщо інструмент увімкнений — потрібно бути обережним).
Захист двигуна
Обмотки ротора і статора вкриті трьома шарами термостійкого компаунда, а ротор додатково армований поліамідною ниткою. Це захищає двигун від абразивного впливу пилу і дрібних частинок матеріалу, а також підвищує стійкість до перевантажень.
Захист від травм
Механічна захисна муфта R-Control дозволяє уникнути зворотного удару в разі заклинювання оснащення в матеріалі, оберігаючи оператора від травм, а саме оснащення від зламу.
Робота без перерви
Алюмінієвий корпус редуктора покращує відведення тепла від редуктора і дозволяє працювати безперервно буром 16-30 мм протягом усього дня. Перерва потрібна тільки для відпочинку оператора.
Регулювання обертів
Функція регулювання обертів дозволяє підібрати необхідний режим роботи під певний вид роботи і матеріал
Тривалий термін служби
Елементи редуктора виконані з легованої і загартованої сталі, що забезпечує високий рівень надійності і витривалості інструменту. Вузли перфоратора розраховані з дворазовим запасом, що гарантує довгий термін служби навіть в умовах комерційного використання.
Мережевий кабель
Мережевий кабель довжиною 4 метри має прогумовану ізоляцію, що дозволить зберегти мобільність навіть в умовах низьких температур, дозволяючи працювати на відповідному віддаленні від джерела електроживлення.
Ергономіка і комфорт
- основна прогумована рукоятка з системою антивібрації дозволяє працювати тривалий час без втоми;
- прогумовані елементи дозволяють впевнено утримувати інструмент навіть при роботі вологими або запиленими руками;
- використовується гума найвищої якості, завдяки чому вона не відклеюється і не стирається під механічним впливом.
Комплектація
Комплектація дозволяє приступити до роботи одразу після покупки. А за допомогою кейса можна надійно зберігати і зручно транспортувати перфоратор і аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 7.4 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр свердління бур: бетон | 40 мм |
| Діаметр свердління коронка: бетон | 120 мм |
| Значення вібрації ahCheq при роботі долотом | 12,7 м/с2 |
| Значення вібрації ahHD при свердлінні бетону | 15,2 м/с2 |
| Значення шуму, Lpa, рівень тиску звукового випромінювання | 92,9 дБ (А) |
| Значення шуму, Lwa, рівень звукової потужності | 103,9 дБ (А) |
| Конструкція перфоратора | Бочковий |
| Число обертів холостого ходу | 0-570 об/хв |
| Кількість ударів | 0 - 3800 уд/хв |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Регулятор обертів | є |
| Режим свердління | немає |
| Режим свердління з ударом | є |
| Режим удару | є |
| Робочий момент запобіжної муфти | 50-65 Нм |
| Сила удару | 9 Дж |
| Тип патрона | SDS-max |
| Тип перфоратора | бочковий |
- Ціна: 7 590 ₴





