




Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина GL-145S – універсальна модель, яка впорається з побутовими та професійними завданнями. Завдяки подовженій формі корпусу, прогумованій додатковій рукоятці, високій потужності та посиленому захисту від пилу і бруду. Цей інструмент якнайкраще підходить для шліфування та різу.
Призначення
Дана модель чудово впорається з усіма видами побутових робіт (ремонтом вдома, на дачі та в гаражі) та може використовуватись на будівництві або для виробничих потреб (до 8 год на день).
GL-145S – чудовий вибір для різу арматури до 20 мм, листового металу до 6 мм, плитки, каменя, кераміки, цегли, піно- та газоблоків, підходить для роботи з бетоном середньої щільності. Цей інструмент легко шліфує деревину та метал щіткою діаметром до 100 мм з прямим та плетеним дротом діаметром до 0,5 мм, торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості та самозачепною насадкою.
Потужність
Потужний двигун 1450 Вт дозволяє різати арматуру діаметром 14 мм всього за 2.7 с, а зварний шов довжиною 1 м зачищати за 2.8 хв.
Надійність
До стандартів захисту, які є у базових моделях (пилозахисні підшипники типу RS, лакове покриття обмотки двигуна, компаундна заливка контактної зони колектора), у GL-145S додано армований захист двигуна, який убезпечує обмотку від пошкодження під час роботи з каменем та бетоном.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалами:
- положення 1-3 – для зняття зазубрин з матеріалу, утворення фасок та інших делікатних видів робіт, де не докладаються зусилля до інструменту (робота з пластиком);
- положення 4 – для шліфування делікатного матеріалу (м’які породи дерева);
- положення 5 – для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень та деформації (тверді породи дерева, метал);
- положення 6 – для різу, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації при нагріванні та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, мармурові поверхні, піно- та газоблоки).
Швидка фіксація
Швидка фіксація захисного кожуха дозволяє легко змінити його положення без використання додаткових інструментів, що значно економить робочий час.
Комфорт в роботі
Довга головна та двопозиційна додаткова рукоятки забезпечують надійний хват під час різання й шліфування, а швидкозмінний кожух та прогумований кабель довжиною 3 м дозволяють працювати максимально комфортно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Довжина шпинделя | 18.5 мм |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | немає |
| Захист від повторного ввімкнення | немає |
| Значення вібрації a h,AG | 5,45 м/с 2 |
| Значення вібрації a h,DC | 2,75 м/с 2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 3000 - 10500 об/хв |
| Максимальна потужність | 1450 Вт |
| Номінальна напруга/частота | 220-230 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 950 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка потужності | немає |
| Регулятор обертів | є |
| Робоча вага інструменту | 2,4 кг |
| Робоча потужність | 1150 Вт |
| Рівень звукової потужності L wa | 96 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 85 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип кожуха | швидкознімний |
| Тип рукоятки | довга |
- Ціна: 2 748 ₴




