




Кутова шліфувальна машина GL-240 - вдалий вибір для різу бетону, каміння, різу металевих конструкцій вручну та в стійці, шліфування алмазними чашами. Цим інструментом максимально зручно штробувати та робити вирізні отвори (дверні, віконні, для електричного щита).GL-240 швидко та якісно ріже арматуру, листовий метал до 8 мм, бетон на глибину до 60 мм, камінь, кераміку, цеглу, піно- та газоблоки.
- Потужний двигун в 2400 Вт дозволяє виконати різ гнутого швелера 60х40х3 мм за 16 сек., а штробу 35х100 мм в бетоні марки М 150 за 42 секунди.
- Наявність поворотної ручки роблять модель універсальною. Вона задовольнить Вас як у виконанні домашніх, так і професійних робіт на будівництві та виробництві до 10 год на добу.
Обмежувач пускового струму (функція Soft Start) знижує навантаження на електромережу під час вмикання пристрою, що запобігає його швидкому зносу. До того ж ця опція стримує інструмент від різкого ривка в момент ввімкнення.
На кнопці пуску присутній курковий фіксатор, який запобігає випадковий пуск шліфувальні машини. Також реалізований захист від повторного пуску у разі, якщо електроживлення раптово пропаде, а потім знову відновиться.
До стандартів якості, які реалізовані у базових моделях (пилозахисні підшипники типу RS, лакове покриття обмотки двигуна, компаундна заливка контактної зони колектора) у моделі GL-240 присутні додаткові:
- Армований захист двигуна
- Компаундна заливка обмотки статора
- Каучукова накладка підшипника
що дає максимальний захист інструменту, підвищений ресурс роботи та можливість використовувати інструмент у важких умовах будівництва.
П'ятипозиційна поворотна головна рукоять в поєднанні з трьохпозиційною бічною рукояткою і прогумованим кабелем довжиною 3 метри забезпечують широке розмаїття робочих положень і комфорт навіть під час тривалої роботи.
Є багато рекомендацій що до використання болгарок, проте незважаючи на це - будь-яка УШМ підійде до будь-якого матеріалу, головне вірно підібрати диск
Алмазний диск
230 22.2 Solid
Алмазний диск
230 25.4 Extra-Ceramics
Алмазний диск
230 22.2 Turbowave
Алмазний диск
230 22.2 Segment
Алмазний диск
230 22.2 Deep Cut
Алмазний диск
230 мм 22,2 мм Ultra
Шліфувальна алмазна чашка
Extra 125 мм 22.2
Диск відрізний
Ultra 230 мм 2,5 мм 22.2 мм
Диск зачистний
ULTRA 230 мм 6,0 мм 22,2 мм
Диск відрізний
ULTRA 230 мм 1.8 мм 22,2 мм
Диск відрізний
Ultra 230 мм 1,6 мм 22.2 мм
Диск відрізний
Ultra 230 мм 2,0 мм 22.2 мм
Призначенням швидкозатискної гайки Dnipro-M QN-14XL є зручне та швидке закріплення й від’єднання будь-якого приладдя для кутових шліфувальних машин, як-от шліфувальних головок, алмазних відрізних кругів і обдирних кругів без використання ключа. Використовується з усіма видами кутових шліфувальних машин із різьбою М14.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Довжина шпинделя | 21 мм |
| Діаметр круга | 230 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | є (курковий фіксатор ручки) |
| Захист від повторного ввімкнення | є |
| Значення вібрації a h,AG | 6,5 м/с 2 |
| Значення вібрації a h,DC | 3,0 м/с 2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна напруга/частота | 220-230 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Плавний пуск | є |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка потужності | немає |
| Робоча вага інструменту | 5,9 кг |
| Робоча потужність | 2600 Вт |
| Рівень звукової потужності L wa | 104 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 93 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип кожуха | стандарт (під викрутку) |
| Тип рукоятки | довга |
- Ціна: 4 830 ₴




